компютър

  • 1 908
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Здравейте ..казаха ми че не е хубаво да стоим пред компютъра повече от 2 часа ..можело да навреди на бебето ..дали е вярно това ..какво ще кажете момичета? newsm78

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Това съм го чела много пъти , но не съм го спазвала. И телевизора е вреден,обаче го гледаме

# 2
  • Мнения: 487
Според мен компютърът не е вреден, така, че спокойно, сърфирай си на воля стига да имаш свободно време.

# 3
  • Мнения: 2 374
Вреден е телевизора,вредни са някой храни,вреден е въздуха,който дишаме,въобще като се замислиш има толкова много вредни неща,че ако трябва да се лишаваме от всичко не знам как ще живеем.
Да може компа да е вреден,не спазвам правила стоя толкова колкото си искам,по скоро толкова колкото време ми остава.

# 4
  • Мнения: 124
Чувала съм от лекари, че е наистина вредно, и то най-вече в ранните месеци на бременността. Но...честно казано...не виждам как всички бременни изведнъж ще спрат да работят, щом видят двете черти Simple Smile

# 5
  • Мнения: 789
Мисля,че е преувеличено - че има някакво вредно въздействие ,съм чувала,същото е и за телевизорите,но не е за тревога.То колко други неща са по-вреднииии...

# 6
  • Мнения: 39
и аз така казвам а мъжът ми постоянно вреден е не дей стой на него #Cussing out 

# 7
  • Мнения: 3 932
Имя минимално разстояние, което трябва да се спазва между тялото и излъчващия електромагнитни вълни уред (телевизор, пс, микровълнова, някои видове крушки...)- около 1м20см е.
Не е смъртоносно естествено, но лесно може да бъде избегнато.

# 8
  • Мнения: 521
Сигурно е вредно,но чак пък толкова....Кажи на мъж ти че е вредно да те ядосва докато си бременна и трябва мнооого да ти угажда  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 364
Според мен е много преувеличено....

# 10
  • Мнения: 135
Найстина какво не е вредно в днешно време Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 524
Вредно е всичко и всеки даващ съвети, непоискани, само ми късаха опънатите нерви през 9-те месеца.

Минаване през рентген за сигурност, летене със самолет, ползване на рутер, на микровълнова са къде по-облъчващи от самия монитор и компютър, а ако си и с плосък екран пък хептен.

Леко бременеене и не го мисли толкова.  Hug Hug

# 12
  • Мнения: 1 740
Според мен е много преувеличено....
и според мен Peace

# 13
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Crazy поредната тема ooooh!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 185
По време на бременността си пишех дипломна работа! Прекарвах пред компютъра по около 3-4 часа на ден!

Общи условия

Активация на акаунт