Лактана 3, Хип 3 или Селия 3

  • 1 707
  • 16
  •   1
Отговори
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Та това ми е въпроса!
За Лактана ми казаха, че имала парченца плодове вътре и не всички деца я харесват. Хип малкия е пил, но 1 и за кратко, защото повръщаше, но му хареса. Хвалеха ми Селиа, но вижте пък какво прочетох:

Селиа 3 - над 1 годинка
подробно съдържание

Състав: малтодекстрин, обезмаслено мляко, растителни масла (палмово, рапично, соево), сладка млечна суроватка, глюкоза, фруктоза, минерали, лецитин, витамини, ванилин, холин хлорид, инозитол, пробиотици (Бифидубактериум Вb12 ТМ).


Тези растителни масла май ме притесняват  newsm78!

# 1
  • Мнения: 27 524
Лактaна няма парченца плодове, разбира се  Joy

И трите са хубави  Peace

А пък за тройки по принцип не виждам повод за тема и за притеснения изобщо Simple Smile

# 2
  • Мнения: 15 379
Плодовете в Лактана 3 са като миниатюрни люспички.
И трите млека са добри, не виждам проблем детето да ги пробва всичките и да си избере кое точно Simple Smile.

# 3
  • Мнения: 2 334
Аз давам Хипп3 защото е по гъсто като мляко иначе преди това дъщеря ми пиеше Лактана.Селия така и не съм и давала защото около нас не продават

# 4
  • Мнения: X
И трите млека са хубави, общо взето ако до сега не си давала някое от тях, взимай, което решиш. Отговорите ще са най-различни.
Аз давах от розовия ХИП до 11-ия месец, защото от тройката се запече, а и не ми допада наличието на флуорид в него.

# 5
  • Мнения: 15 379
И трите млека са хубави, общо взето ако до сега не си давала някое от тях, взимай, което решиш. Отговорите ще са най-различни.
Аз давах от розовия ХИП до 11-ия месец, защото от тройката се запече, а и не ми допада наличието на флуорид в него.
Флуорид, но далеч в по-малко количество има и в Лактана.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 524
Ние сме на Лактаната - в началото се мръщеше, но аз упорито не купих друго и от немайкъде си го хапва вече с кеф. Определено има малки плодови люспички и за това мляко си трябва шише с по-голяма дупка.

# 7
  • Мнения: 107
Лактaна няма парченца плодове, разбира се  Joy

И трите са хубави  Peace

А пък за тройки по принцип не виждам повод за тема и за притеснения изобщо Simple Smile

Лактана БИО  Peace
Плодовете, които са в тройката са също БИО и не са парченца а почти като прах и вкусът на млякото е страхотен

# 8
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Е, Лактаната не му хареса  Shocked! Сега го пия аз с нес кафе  Joy! Ще пробвам Хип и ако и него не хареса ще има да си пия мляко с пробиотици ........... Whistling

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
 hahaha

# 10
  • Мнения: 14 472
смешно ама и аз въргалям из къщи половин кутия лактана, единица, и се чудя какво да я правя

# 11
  • София
  • Мнения: 1 555
И аз давам Лактана 3 - минахме през 1 и 2 и малката винаги я е харесвала, даже и до сега имаме периоди често само на мляко.  Rolling Eyes Друго може да не яде, но мляко не отказва.  Mr. Green

И един съвет за майките, които се чудят какво да я правят непотребната Лактана. Като търсих за първи път Лактана и всички аптеки около нас обиколих и в една от тях аптекарката ми каза, че много хубав течен шоколад ставало точно с това мляко.  Wink Пробвайте, ако искате.  Laughing

# 12
  • Мнения: 2 960
От самото начало синът ми е на Хипп-розов с пробиотици.Не сме имали проблеми.Още пие АМ-то си .В момента сме на Хипп3 Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Моята дъщеря от Лактана се запичаше, сега давам розов Хипп и няма проблем, а това Селия не съм го виждала и нямам мнение за него

# 14
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Ние сме с Хип3, обаче забелязах, че яде по около 180 гр от него, а от 2-ката ядеше по 220, но 3-ката е по-гъста и сигурно се наяжда от 180 гр  newsm78
Като казавам НИЕ и аз го пия-слагам си сутрин в кафето по 1 лъжичка и много ми харесва Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт