silni bolki v qi4nicite

  • 1 446
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Predi sedmica razbrah 4e sam bremenna no polu4avam silni bolki v qi4nicite normalno li e molqvi kajete mi?

# 1
  • Мнения: 2 521
А защо не се обадиш на лекаря си?Ако все още не си ходила на гинеколог,е време да го направиш.Аз не съм имала такива болки.
Нищо не разбрах от анкетата newsm78

# 2
  • Мнения: 822
Защо не се обадиш на гинекологът си за свое успокоение?Не разбирам анкетата за кокво е? newsm78   Моляте, пиши на кирилица!

# 3
  • Мнения: 378
Нещо не схванах защо има анкета!Да аз съм имала на датата която трябваше да ми идва,но ми казаха,че е нормално.

# 4
  • Мнения: 1 354
И аз не схванах анкетата Thinking. по принцип до към третия месец имах болки в яйчниците,но лекарката ми казваше,че можело.
Най добре отиди на лекар,не знам какво друго да те посъветвам.
Успех

# 5
  • Мнения: 511
Щом имаш силни болки се обърни към лекаря си, веднага. Не съм имала такива болки.

# 6
  • Мнения: 467
Трябва да се консултираш. Да не е извънматочна бременост  newsm78

# 7
  • Мнения: 4 335
Анкетата и аз не я разбрах Thinking
Имах такива болки,пиех Нош па.Но за по сигурно се консултирай с лекар.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Аз имах болки в началото, но чак пък силни не са били.По-скоро като менструални - в корема и кръста.
Както са ти казали - попитай гинеколога си.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 946
Обади се на гинекологът ти. Анкетата не я разбрах.

# 10
  • Мнения: 15
Извиняваи те но се обарках с анкетата,да ходих на лекар каза ми 4е е нормално но болките са силни4ки и на моменти исках да видя дали някои е имал подобен проблем.Благодаря за отделеното време...............

# 11
  • Мнения: 4 335
Щом лекаря ти е казал,че всичко е наред не се притеснявай.
При мен бяха силни и то до края на 3-я месец.
Успех и лека бременност.

# 12
  • Мнения: 2 334
В началото имах режещи болки все едно ще ми идва цикъла но лекарката ми ми каза че е нормално.Консултирай се най добре с лекар защото при всеки е различно.

# 13
  • Мнения: 233
И в двата яйчника ли?

# 14
  • Мнения: 498
В началото на два пъти получих силни болки в яйчниците. Даже помислих, че всичко  приключило, бяха два поредни дни, за не-почвече от 10-15 мин, напомняше на предвещаващи цикъл. Доки ми обясни, че било от загнездването, били на два пъти, защото ми обясняваше нещо специфично, но забравих вече.
Дано при теб да е това.

Общи условия

Активация на акаунт