Ефикасни маски за суха кожа·

  • 647
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 604
Здравейте момичета!Много бих искала да споделите в тази тема изпробвани и според вас ефикасни маски за суха кожа, приготвени в домашни условия·
Вие сте! Предварително ви благодаря·

# 1
  • Мнения: 13
   Любимата ми маска,която си приготвям за лицето и от която кожата ми се чувства перфектно е една малка лъжичка мед/истински/ и лъжичка качествен зехтин. Разбърквам ги до побеляване и с пръсти нанасям на лицето,като масажирам и втривам. Оставам с нея около половин час. Махам с леко хладка вода и гъбичка и после цял ден нямам нужда от крем.
   Кожата ми е ужасно суха и предразположена към бръчки. Често се мажа вечер с бадемово масло или чист зехтин.
Другата ми маска е пак с лъжичка качествен зехтин и жълтък. Разбърква се до побеляване и действам с нея като с горното.
   Разбира се веднъж в месеца ходя и на козметик,като си правя процедурата-Терапия за суха кожа. Но най съм си доволна от зехтиновите маски.
Успех!

# 2
  • Мнения: 604
Аз днес си приготвих маска със  една с. л. зехтин,една с. л.пр. мляко и един жълтък и също съм много доволна от ефекта и·
И аз Lorra като теб съм С много суха кожа и имам нужда от по- често хидратиране·

# 3
  • София
  • Мнения: 2 476
Хума, жълтък и кайсиево масло/или зехтин- мажа на почистена кожа, като позасъхне-повтарям. Измивам с хладка вода. Аз съм алергична към меда и не го слагам върху кожата си. От киселото мляко /основна съставка на много маски/ получавам зачервявания.

Общи условия

Активация на акаунт