Кола маска

  • 2 041
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Здравейте искам да попитам къде в София си правите кола маска и колко пари е.Аз искам да си направя на цялото тяло вкл.триъгълник цялостна,но никога не съм си правила и малко ме е страх и срам  Embarassed

# 1
  • Мнения: 50
Аз също чакам препоръки, точно си мислех да си потърся къде да отида, не съм ходила преди на кола маска. До сега си се оправях самичка с епилатор, но все ми се струва, че като отида в салон ще е по-бързо, че с този епилатор трябва часове наред да се мъча (не е много мощен).

# 2
  • Мнения: 89
ох мен с епилатора много ме боли

# 3
  • Мнения: 28
Мен също много ме боли с епилатоа, но пък ме е много срам в козметичен салон за цялосдтна кола маска!!! Embarassed Embarassed

# 4
  • plovdiv
  • Мнения: 130
Няма от какво да  ви е срам, може да си останете с прашките и само да ги местите, никой не ви кара да се събличате голи.... Аз от годин си правя цяла на триъгълника и не може да се сравни с нищо друго.. Да не говорим ,че съм 95 кила и ако има някой да го и срам то .......  Престрашете се веднъж, но си изберете готина козметичка, с която ви е приятно да разговаряте и не на последно място разбира се е добра   Peace

Забравих да кажа, че е желателно да ходите след цикъл, защото боли по-малко  и по-бавно израстват космите.

# 5
  • Мнения: 89
Ами и аз не съм много слаба смисъл 61 кг-164см ама имам целулит и мъничко ме е срам,а и ме е срам от това,че имам доста косми.Знам,че звучи смешно ама какво да правя  Embarassed

# 6
  • Мнения: 50
Честно казано danito_77, аз съм в същото положение. А между другото колко трябва да са дълги косъмчетата, за да отида на кола маска - 1-1,5 см? Все още чакам някого да ми препоръчате в София, най-добре да е в центъра

# 7
  • Мнения: 549
ей,момичета я се вземете в ръце Laughing Въпросът е наистина веднъж да се престрашите.Козметичките са вече като генеколозите Mr. Green толко са свикнали на тази гледка ,че хич не им пука."Ама срам ме е че имам много косми там"-е много ясно ,то ако сме голи охлюви няма да търсим услугите на козметичките-нали това им е работата в крайна сметка.Давайте смело няма нищо срамно и страшно Peace Мойта козметичка е от Люлин,,и е добра,аз поне съм доволна.Ако някой има интерес ще казвам къде е точно

# 8
  • Мнения: 89
Да ще ми кажеш ли каде точно е и колко пари ти взима

# 9
  • Мнения: 549
Люлин2  спирка -училището на автобус номер 309,111 Блока е успореден на булеварда и е точно до самата спирка.Колко пари взима-ами зависи какво ще ти правят?Не е скъпчийка в никакъв случай.

# 10
  • Мнения: 89
Ами искам всичко-крака,мишници,триъгълник(цялостно),ръце 1/2

# 11
  • Мнения: 572
та не разбрахме - как вървят цените в София за козметик, особено на триъгълника  newsm78

# 12
  • Мнения: 0
след като прочетох и изчетох доста неща за колата маска-специалистите в БГ малко трябва да се замислят как да третират клиентите си.

 Thinking Naughty Naughty Naughty Naughty

т.е. още една тема по която хората нямат информация... и особено за последиците от колата-маска...  bouquet

# 13
  • Мнения: 2 414
Много съм доволна от http://www.helita.bg/ . Peace
Козметичката работи много бързо,цените може да провериш в сайта.

# 14
  • Мнения: 572
т.е. още една тема по която хората нямат информация... и особено за последиците от колата-маска...  bouquet
т.е? какви са последиците???

Общи условия

Активация на акаунт