newsm12 newsm12 newsm12

Синът ми е на почти 7 години. Когато беше на 4 и половина лятото му се появиха едни пъпчици на крачето от горна страна. И понеже той много го чешеше  малко по малко стана голяма рана. Водихме го при  личния д-р, на дерматолог в нашият град,  обиколихме и доста добри лекари и в Габрово / там ни е района/, водихме го и по моя край в Т-ще, но ..... 
Всеки д-р дава рецепта в по-вечето случаи правени кремове и всеки обещава, че напълно ще се оправи ... да, ама не ....   И така  преди тази нова година отново раната се увеличи и този път реших, че ще атакувам В.Търново. Поразпитах познати и всички ме пращаха само при един д-р.  -  Д-р Богданов - дерматолог.  Целият преглед  трая не  повече от 5 минути.  Щом събухме чорапчето и веднага каза - Атопичен дерматит. За разлика от всички  доктори, които по сума време го гледаха с лупа, той с един поглед постави  диагноза.  Аз естествено останах  с подозрения  и започнах да се ровя в нета за тази болест.  След 2 седмици мазане с  ЕЛОКОМ  раната мина. Нямам думи, почти 3 години детето се мъчи.
 Проблемът е , че пак започнаха да се появяват по 1 - 2 пъпчици. Притеснявам се дали това ще мине или ще си остане за цял живот.

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51