мнения за NET 1 коректност качество

  • 65 334
  • 202
  •   1
Отговори
  • Мнения: 583
ако има ползващи услугите им - моля за мнение за качеството на телевизия и интернет

# 1
  • Мнения: 154
Аз съм на Нет-1 на пакет с кабелна и Интернет!И съм доволна засега, за 4 месеца не съм имала прекъсване или проблеми!За сравнение досега съм била на Megalan i Cabletel.

# 2
  • Мнения: 583
благодаря за мнението - ние сме се насочили към техните услуги защото пакета им е добър като цена но се чудехме за качеството - още веднъж   bouquet

# 3
  • Мнения: 19
Включихте ли се към Нет1? Кажете как е, доволни ли сте? Че ми писна от тия Евроком и мисля да ги сменям.

# 4
  • Мнения: 2 175
Аз съм с тях от октомври 2008..
Доволна съм, макар и често да се случват прекъсвания..(предполагам заради конкуренцията)
Иначе са много любезни и бързо реагиращи..

# 5
  • Мнения: 2 393
С NET1 сме от 6-7 месеца - кабелна + интернет. Кабелната, сравнена с тази на Евроком /преди бяхме с тях/ е с по-лошо качество, но като цяло си заслужава. Имаше някакви кратки прекъсвания по едно време, но за сметка на това намалиха таксата за съответния месец почти на половина:D

# 6
  • Мнения: 25 568

Доволна съм, макар и често да се случват прекъсвания..(предполагам заради конкуренцията)


И какво общо има конкуренцията с прекъсванията? Реже им кабелите ли, какво?  Thinking

# 7
  • Мнения: 743
Звучи добре, ще ги проверя. А дали имат разлика в цената, ако имаме 2 или повече телевизора?

# 8
  • Мнения: 2 393
А дали имат разлика в цената, ако имаме 2 или повече телевизора?
Не

# 9
  • софия
  • Мнения: 2 140
И ние сме към NET1 и сме доволни.Интернета изчезва
от време на време,но за кратко.

# 10
  • Мнения: 17 546
Някой може ли да ми обясни каква скорост е това 15 Mbps / 5 Mbps на най-ниския им план.
Като сложа мишката на мониторчетата долу в лентата, които показват връзката с интернет ми пише " Скорост 100.0 Мбит/с". Какво е Mbps?
Аз съм на Мегалан, но и те съвсем скоро ще пускат цифрова телевизия и пакети. Thinking

Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 19:44 от Бижy

# 11
  • София
  • Мнения: 606
Ние сменихме Евроком с Нет 1. Цената на Нет 1 е много по добра, но има моменти, в които Интернета е слаб, също така ми се струва, че яко кешират. Като цяло сме доволни засега, качество - цена си заслужава.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 011
И ние сменихме Евроком с Нет1 заради по-добрата оферта.
Като цяло сме доволни.

# 13
  • Мнения: 212

Mbps stands for millions of bits per second or megabits per second and is a measure of bandwidth (the total information flow over a given time) on a telecommunications medium. Depending on the medium and the transmission method, bandwidth is also sometimes measured in the Kbps (thousands of bits or kilobits per second) range or the Gbps (billions of bits or gigabits per second) range.

A megabit is a million binary pulses, or 1,000,000 (that is, 106) pulses (or "bits"). For example, a U.S. phone company T-carrier system line is said to sustain a data rate of 1.544 megabits per second. Megabits per second is usually shortened to Mbps.

Накратко - единица за измерване на преминалата информация през даден информационен канал в секунда. 1 Мbps означава че за една секунда са се предали милион бита информация по този канал.

# 14
  • Мнения: 17 546
Накратко - единица за измерване на преминалата информация през даден информационен канал в секунда. 1 Мbps означава че за една секунда са се предали милион бита информация по този канал.
Мерси, Боре! От другото нищо не разбрах. Laughing Мисълта ми беше, появяващата се моя скорост 100.0 Мбит/с, на каква в другите единици отговаря и съответно да си направя сметката тези параметри в кой ценови план са и дали ме устройват.

Общи условия

Активация на акаунт