Загубих моите близнаци в 19г.с

  • 3 006
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 166
Болката е голяма и не виждам светлинка в тунела.От 4 бебенца след инсеминация не остана и 1 да усмисли живота ми.След двумесечно кървене и накрая заплашващ за живота ми кръвоизлив се наложи да ми направят секцио.Оказа се че едното ми бебе е с много ниска плацента и тя е била почти отлепена.И този път късмета не беше на моя страна и мъката ми е огромна.Защо има толкова мъка на този свят БОЖЕ?А дали има ГОСПОД,вече се самнявам,а ако има каде е тогава той?Успех на всички.

# 1
  • Мнения: 284
 HugСъжалявам. Незнам какво да ти напиша, но трябва да продължиш напред. Няма как да не го изстрадаш, но след това вдигни глава и продължи.

# 2
  • Мнения: 1 248
мила много съжалявам за това което ти се е случило
 Hug Hug Hug

# 3
  • Мнения: 339
Съжалявам мила,дано по скоро да вдигнеш глава. Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 3 246
 spoko нямам думи просто

# 5
  • Мнения: 2 343
Боже Господи  Sick
Не знам как да те утеша.
Моля те, не се отчайвай! Ужасно е, знам!

# 6
  • Мнения: 3 294
Оххх , мила , каквото и да ти напиша ще бъде малко , само се моля да имаш сили и да продължиш напред ,. Ще имаш твое бебенце , винаги има надежда  Praynig Hug

# 7
  • Мнения: 1 062
В такива моменти, не знам какво да кажа....ужасно е, когато се случват такива неща....
Бъди силна, мила......бъди силна......  Hug Hug Hug   Praynig   Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 2 261
 Cry
Да стигнеш  до тук и..............
Нямам думи.

# 9
  • Близо до София
  • Мнения: 896
В такива моменти наистина няма думи, които да се кажат за да те успокоят, само ти пожелавам да се съвземеш колкото се може по скоро и да продължиш с вдигната глава. Съжалявам мила за това което преживяваш.... Hug Hug

# 10
  • Мнения: 2 802
Едно голямо съжалявам и от мен!Само не се отчайвай и имай сили да продължиш напред!!!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 730
Много съжалявам, миличка! Нямам думи просто  Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 105
Знам, че няма думи,които да потушат болката ти в момента - наистина много съжалявам Cry
Но човекът е устроен така, че с времето успява да се измъкне и от най-дълбоката дупка , да продължи напред с нови сили  и нова вяра. Дано бързо преодолееш това изпитание, защото твоето бебче те чака!!! Hug

# 13
  • Мнения: 392
Наистина е ужасно, страшно много съжалявам за това което ти се е случило, просто нямам думи, но трябва да си силна и да се съвземеш колкото се може по-бързо! обичаме те и се молим за теб Praynig Praynig Praynig

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
Не мога да опиша с думи колко много съжалявам за загубата ти, Бебенце ...! Дано следващия път Господ се смили над теб и всичко да завърши с най-естествения щастлив край! Прегръщам те силно ... Hug

Общи условия

Активация на акаунт