Какво легло?

  • 514
  • 5
  •   1
Отговори
  • Germany
  • Мнения: 7 880
Здравейте,
В процес на избиране на легло за малкото човече сме и ми е нужна малко помощ. Много харесах едно легълце в Премаман, но ми се струва малко скъпо - 460лв. Гледах и на Дибо и на Арбор / в нета/ и сега се чудя дали са достатъчно качествени и заслужава ли си да ходя да ги гледам заради цена с около 150лв. по ниска? Споделете моля вие какви легълца ползвате и доволни ли сте.
П.С. Пропуснах да кажа, че става въпрос за трансформиращо се в юношеско легло с възможност за 3 нива на матрака.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 680
За такова легло 460 лв. ми се струва прекрасна цена.
На дъщеря ми леглото не се трансформира в нищо 60х120 см. и до там, а струваше почти толкова пари. Да не говорим, че откакто е станала на 4 месеца не спи в него  Crossing Arms

п.п. Не знам какво точно си харесала, но на мен лично нещата в "Пемаман" ми харесват много повече , от тези на Дибо, които малко са все едно аз съм ги правила (не съм служител на "Премемаман"  Wink  )

# 2
  • Germany
  • Мнения: 7 880
п.п. Не знам какво точно си харесала, но на мен лично нещата в "Пемаман" ми харесват много повече , от тези на Дибо, които малко са все едно аз съм ги правила (не съм служител на "Премемаман"  Wink  )

На мен също нещата в Премаман ми харесват повече, просто не съм сигурна дали разликата от около 150лв си заслужава / тези на Дибо и т.н. са около 300лв./.

# 3
  • София
  • Мнения: 8 272
Виж това с 3те нива е елементарно да се направи.
Гледала ли си нещата на Мебел джен/ Пали щом си склонна да дадеш толкова пари за легло? Нещата са им от бук, Арборските са чам и ПДЧ

Като говорим за красиви неща виж нещата на АртеБул за мен са по-добри от ПреМама-ските.
Преди бяха в едни халета на Хладилника http://www.artebul.com/ - само адрес се отваря.  newsm78
Водеха се българо-испанска фирма - нещата има бяха от бук, а какви красоти имат от текстил ... нямам думи

Аз съм против трансформация на бебешко е юношеско легло, поради простата причина, че трудно ще го напаснеш с останалата мебелировка. Пък и на детето ще му писне 18 г в едно легло

# 4
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Ние сме с това легло на ДИБО. За 1.8г не е мръднало. Доволна съм, отделно че в него събирам доста неща-чекмеджета, ракличка, шкаф, върви с матрак(не е върха, но на мен ми върши работа, не съм купувала отделен). Докато сте с бебешкия вариант, може да се люлее. Ако не искаш, просто махаш механизмите и си е статично, дълбоко е доста, което за мен е плюс. Сега на Емма й е до гърдите, а е 84см., т.е. за момента няма възможност да се метне(пу-пу)

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 13:08 от Гита Ог

# 5
  • Germany
  • Мнения: 7 880
Благодаря момичета!
Ще поогледам още явно.
Очаквам и още мнения Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт