Мами от Русе - някой знае ли защо изсичат парка!!!?

  • 594
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 185
Наскоро се прибирахме с малкия - на гости на крайдунавския край от родата, и с ужас видях, че са започнали да секат в парка!  newsm61 Някой знае ли защо? Да не би да е замислен поредния кметски мол... smile3527 Тия дървета бяха стари, още когато аз играех под тях. Не остана място за разходка...

# 1
  • Мнения: 2 480
Мутрите имат желание да строят подземни гаражи.  Имаше протести за това. В коя част на парка са започнали да секат?

# 2
  • Мнения: 185
Алеята, която започва от ресторант Кенор (мисля, че така се казваше) и отива към Дунава. Много ме е яд...  smile3511. Нищо не може да се спаси от мутризацията. И имаше ли ефект от протеста?

# 3
  • Мнения: 654
А не се ядосвайте.Ще ви донесат палми.По-хубаво ще стане.

# 4
  • Мнения: 436
В кой парк секат? Младежкия?
Ужас и безумие!
Тц, не одобрявам палмите аз, стигат ми край Паметника на свободата... По-отиват на Варна палмите, според мен де.

# 5
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Жалко за дърветата.И още по-жалко за нас самите,които нищо не можем да направим.
 smile3516

# 6
  • Мнения: 2 480
Алеята, която започва от ресторант Кенор (мисля, че така се казваше) и отива към Дунава. Много ме е яд...  smile3511. Нищо не може да се спаси от мутризацията. И имаше ли ефект от протеста?
Май временен! Явно, че веднага трябва пак да излизаме на масови протести! Аз утре и без това ще ходя там. 50годишни дървета!!!

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 16:53 от vl

Общи условия

Активация на акаунт