Пада ли тапата преди изтичане на водите на бременна?

  • 13 261
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 233
Има ли нещо, което предизвестява, че ще изтекат водите ?

# 1
  • Мнения: 2 587
на мен ми падна тапата,а водите ми ги източиха в болницата.Доколкото знам водите могат да изтекът и без други признаци.

# 2
  • Мнения: 822
Според мен няма такова нещо. Peace

# 3
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Има ли нещо, което предизвестява, че ще изтекат водите ?

Тц, няма задължително предизвестие  Mr. Green Първия път ми падна тапата, водите ми изтекоха на сутринта след това. Втория път директно започнаха да ми текат води. Първия път изтекоха като от спукан балон, т.е. всичко наведнъж. Втория си се точих сума време.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 998
На мен направо водите почнаха да ми текат, тапа така и не видях.  Пък и предизвестие не е имало, само по някоя лека контракцийка от време на време. Не се притеснявай, достатъчно време има да се стигне до болницата.

# 5
  • Мнения: 8 999
С първото дете ми изтекоха водите, а с второто - падна тапата. И двата пъти преди това нямах нито контракции, нито разкритие. Контракциите започнаха няколко часа след това.

# 6
  • Мнения: 27 524
Няма задължително условие, нито предизвестие, при всеки е различно, както и всяко раждане си е индивидуално  Peace

# 7
  • Мнения: 96
При всеки е различно.
При мен първия път тапата ми падна, след три дни почнаха леко по леко да си изтичат водите и ме сложиха на система, за да родя, защото нямах болки.
Дано и сега да е така Praynig, щото поне се подготвяш психически, че раждането започва и то без болка.

При теб може да е друго, но вярвам, че ще разбереш, че става нещо, няма да се объркаш Hug

# 8
  • Мнения: 1 512
При всяка жена е различно.При мене тапата падна няколко дни преди да родя,а водите ми изтекоха с лекарска намеса. Когато дойде момента ще разбереш.Леко раждане.

# 9
  • Мнения: 27 524
При мен първия път тапата ми падна, след три дни почнаха леко по леко да си изтичат водите и ме сложиха на система, за да родя, защото нямах болки.
Дано и сега да е така Praynig, щото поне се подготвяш психически, че раждането започва и то без болка.

Е, не се моли за принудително раждане, защото си е кофти  Confused

# 10
  • Мнения: 1 121
Има ли нещо, което предизвестява, че ще изтекат водите ?

Няма такова нещо. Първият път ми изтекоха при 3 см. разкритие. Вторият път имах 8 см разкритие и водите още не ми бяха изтекли, та ми ги спукаха... тапата не ми е падала и двата пъти.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 242
При мен и трите пъти не ми падна тапата предварително, а заедно с водите.  Peace

# 12
  • Мнения: 1 558
Няма задължително условие, нито предизвестие, при всеки е различно, както и всяко раждане си е индивидуално  Peace
Абсолютно PeaceНа мен и двата пъти ми изтекоха водите без никакви тапи или болки Wink

# 13
  • Мнения: 568
Първия път ми падна тапата ,а мехура  ми го  спукаха в болницата на 7см. разкритие.Но това не означава ,че и сега ще е така .И постоянно се ослушвам за всякакви признаци Simple Smile

# 14
  • Мнения: 9 973
не е необходимо

Общи условия

Активация на акаунт