Отговори
  • Мнения: 0
Благодарим за прекрасното заглавие на mnbvcx

01.10
Mirkam-25г,Пловдив
moondream-Варна
ivedi-24г,Варна
ddesipas - 34г.
iskrichka-32г,София
mnbvcx-27г,Германия
Ради-М-28г,София
goldy24

02.10
radost_i_na-25г,София
nin4eto-Стара Загора
First expectation-28г,Пловдив

03.10
djesssi-22г,София
Ani Boland-25г,Варна
desitka-29г,Варна
Миши06-25г,Разград

04.10
Ронка-24г,Тулуза

05.10
atadar-27г,София
Venera26  - 31г., USA, FL


06.10
ДесиX2-31г,София
ina_maria-22г,Благоевград
plamitoto - София
Elly1-34г,Шумен
dessy77-31г,София

07.10
Pocahontas - София
ginbay-29г,Пловдив
Gillanfen-Пловдив

08.10
joya-31г,София
megs-25г,София
Rony7-33г,София

09.10
anhelika - 24г.
amarillo-Зап.Канада
OnlyOne-24г,Русе
vania74-35г,София

10.10
styllisima-33г,Дупница
lili_pld

11.10
tbanks-30г,Велико Търново
Xриска
Velvet_nn11-София
seagirl83-25г,София

12.10
alanna - 25г, София
edira-28г,София

13.10
annivv  - 29г, Пловдив
ruppy-32г,София
zuzu-София

14.10
Ger4o-30г.
Marinela82-27г,Пазарджик
НАДЕЖДА ВИНАГИ ИМА...
Tsveteto-София

15.10
сгодена-23г.
rumi73 -35г.
˙·٠ pretty٠·˙ -28г,София
divanence-29г,Германия(Русе)
sisi808-29г,Варна
*Jeny*-28г,София

16.10
Стефи и мама-19г
Cho_ko-София newsm32 newsm32

18.10
yulka509
dani-puh-36г,София

19.10
bubka-Белгия(Асеновград)
Lora33

20.10
vanirra-27г
миленка_д-30г,София
Lilcho-София

21.10
irenkasirenka -  Видин
svetla_81

22.10
sofy-30г,София
MVinzens-Дубай

24.10
Naya-33г,София

25.10
ivi85-Варна
buba_katinka-29г,Варна
icyangel-София

26.10
dressta

27.10
malina_-Пловдив
mama_toni-София

28.10
bunsy
miracle82-26г,Варна

30.10
Мрън-27г,София

31.10
stiliakoleva

През октомври чакат бебчета още
vladi71,desiforever,silna,maminos,mimiss,Vanya_P,tuncho,-silvana-
Galina Bobcheva,Кюбит,kaki,heureuse,tsveti_,RUSTJE

Нашата поща:oktomvriiki09@abv.bg
Парола на лични!!!
Полезна информация
тук

Предложения за нови заглавия:
Ani Boland:
Октомврийски притеснения,преминаха във вълнения!
mnbvcx:
ОКТОМВРИйката обхваща я вълнение, усеща първото движение.
Първата третина неусетно се изниза, ОКТОМВРИйка в поредния месец навлиза.
Панталончето бавно отеснява, а ОКТОМВРИ славно наближава
Времето тече, минава, ОКТОМВРИйка на бебешки покупки се отдава.
ОКТОМВРИйче щедро пола си показва, мама, татко, то безумно радва.
Лястовички бързокрили стрелкат се в небето, ОКТОМВРИйка очаква с трепет детето.

 
Старите теми:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 14:03 от oktomvriiki09

# 1
  • Мнения: 311
Здравейте, Мами  Hug
много неща сте обсъдили едва смогнах да изчета всичко. Аз да си кажа ред по ред: Онзи ден спазихме световния час на Земята, но си бяхме само ние като гледах навън. Дрехите и на мен вече са ми доста теснички, закръглила съм се тотално само една пола и рокля ми стават. Онзи ден посетих 9+ в Елемаг до Семинарията, обаче цените са жестоки за бъдещи майки в тази криза  Mr. Green , метнах поглед на бебешките колички повлияна от прочетеното тук, обаче една количка Стокке 1930лв. е направо Шевролет за наследника. Много е скъпо. Аз до скоро имах проблеми със задържането на плода и не съм си давала да мечтая и да се заглеждам от някакъв вътрешен страх, но от онзи ден след това което порчетох и след положителния отговор на наблюдаващия вече се заглеждам по витрини и магазини за бебешки и мамешки стоки. За гърлобол знам запарка на листа от мушмул и босилек, не зная дали имат вреда към плода. От събота имам леки болки в левия яйчник, но съсвем леки на моменти минават. На БХС съм на 15.04.2009 в Майчин дом. Вода пия по 4 л на ден. Желая ви хубава и усмихната седмица. 
П.С писах, писах и ето нова тема  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 641
И аз тук  Party

# 3
  • Мнения: 20
И аз съм тук Grinning

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте в новата тема,нека само хубави новини в нея!

Хайде давайте предложения за заглавия,защото старите са на изчерпване Simple Smile

За количките и аз да си кажа-много е важно наистина какви килограми е,както и маневреността.Слушайте Десито,тя много ги усеща нещата Mr. Green.То направо си е за висше образование,това да ги разбираш количките.Инвестицията в хубава количка според мен си заслужава,после може да се продаде,но определено не си вкарвайте автогол купувайки евтина имитация,която ще ви откачи ръцете и в голяма част от случаите ще смените след няколко месеца или ще се счупи.Всеки сам преценя за себе си и разбира се от финансова гледана точка.Аз например първия път се мотах до последно,бебето се роди,парите се стопиха,бях се записала за едно Пег Перего в Продавалника,но го продадоха некоректно на тази след мен и в крайна сметка си взех едно Giordani,от което съм що годе доволна,но много ми тежи вече Rolling Eyes.Сега ще видим накъде ще отидат нещата с малкия,но ме убедихте за Фил&Тедс.Има време до тогава,разбира се,но тъй като по цял ден съм сама,едва ли без количка за породени ,ще се оправя. Thinking
п.с-според мен 2000лв за Стоке са прекалено много пари.Разбирам скъпа ,скъпа количка,но за тази сума по-добре кола на старо да си взема Laughing

За дрехите-още ми стават старите,защото голяма част са ми с ниска талия(от която грозно ми стърчат тлъстинките от първата бременност Embarassed Embarassed Embarassed,но тъкмо щях да ги свалям и забременях отново hahaha).Изобщо не мисля да си купувам специални дрехи за бременни.Лятото-туники,потници,поли и рокли-бол.

Ани-поздравления за изпита,Важното е,че е взет Peace.Съжалявам,че така са се променили нещата,но наистина е май по-добре да се изчака.Аз съм опитмист и се надявам скоро нещата да тръгнат в положителан насока.

Ами това се сещам засега.
Отивам да готвя.

# 5
# 6
  • Мнения: 0
 PartyИ аз съм тук!

# 7
  • София
  • Мнения: 48
Някой не беше ли писал, че за хрема им нк хомеопатично Хомеожен... нещо си - до сега се рових, но са тооолкова много темите - нищо не открих.

Аз все за моите тревоги питам, но общо взето по другите теми нямам какво да кажа/ пиша...
За количките само събирам мнения /имам си вече папка с инфото/, май най-важното да е лека, от добър, незапарващ плат и достатъчно широка за бабето.
За дрехите: аз се ориентирам към шивач. Една приятелка скоро си ши и беше много доволна. Аз си имам достатъчно идеи за дрехи и платове, така че на това ще разчитам.

П.С.: Може ли име и парола за снимките married
П.С.2: Прочетох за Хомеожен - за гърлобол е... не върши работа

# 8
  • София
  • Мнения: 463
radost i na,и аз съм така със секретите.Сутрин имам много задна хрема,която се стича в гърлото ми.Носа ми изсъхва и кърви понякога.Много кихам.Това е нормално за бременността,четох го някъде.

Същата  съм и аз ,чак се давя и кашлям от това стичащо се гадно нещо,сутрин съм 100% сигурна ,че от него ми става лошо.Било нормално да се увеличават секретите на бременните.
 А кихам през целия ден още откакто забременях -търсих в нета какво предизвиква тая реакция ,но не намерих нищо конкретно само ,че много жени са така.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 419
И аз съм тук!
Относно дрехите, аз вече едвам си закопчавам панталона. Перманентно е с разкопчано копче, а последните 2 дни е и със цип, смъкнат наполовина. Имам още един, който ми е от по-големите килограми, но той пък ми седи като чувал в краката. Та ще го мисля - сигурно след великден вече ще е наложително да си купя поне един панталон (и/или дънки).
За водата - определено си поглъщам по доста повече от 2,5л на ден - имам чувството, че постоянно съм жадна.

# 10
  • София
  • Мнения: 48
iskrichka - аз съм супер заплес! Не съм видяла че и Деси ми е отговорила...  bouquet
Ми ок, след като е нормално ще си се мъкна с 10 пакетчета носни кърпички и толкоз - иначе и аз съм 100% сигурна, че от това ми става лошо.

# 11
  • Мнения: X
И аз тук  wavey

# 12
  • Мнения: 958
Йеее да се запиша на първа страница и аз.
Дрехите още ми стават, аз пък съм на вълна рокли, ще си купя една рокля, имам една от преди и дна две туники и така. Не мисля и аз да инвестирам в дрехи, защото не им се кефя, както не се и харесвам бременна и тромава, следователно нямам желание да се кипря.
за детето само чакам пола, и скачам с главата напред за пазаруване, от Никол си имаме кошарка, количка зимна и лятна, кошница за кола, бънджи гащи, корито, проходилка, активна гимнастика и най-вече помпа.
Ще купувам само дрехи и разни джунджурийки. Ако е момиче за съжаление, имам страшно много дрехи, някои даже необличани, и ще трябва да пасувам. Ама ако е момче, леле колко неща съм си набелязала  Twisted Evil

# 13
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен ! Аз съм определена за 31,10,09
Честно казано копнея за мига , в който ще тръгна на пазар за малкото човече , но още не знам пола и се въздържам .
За количка не съм мислила каква да бъде , но има време . Иначе не съм качила още килца , но и за това има време Confused
И аз съм на мнение , че ще нося рокли и туники това лято  Peace

# 14
  • Мнения: 12
хайде и аз тук! Grinning
преди няколко дни на една витрина на детски магазин видях един розов ескимос и от тогава все ми е в главата Laughing.По принцип съм суеверна и аз Андрей нищо не бях пазарувала предварително, ама абсолютно нищо, дори ме беше страх да разглеждам,ама сега тоя розов ескомос само ми е пред очите. Аз също имам много неща от малкия, дори аз много настоявах да дарим дрешките и играчките, които вече не ползва на някой дом за деца, но таткото и дума де даваше да става. Сега си имам почти всичко и стискам палци да е момиченце, че все пак да мога да избера някои момичешки неща Mr. Green

за хремата някой пита - аз едната вечер си капах сок от лук ( най-обикновен стар кромит лук ), много щипе, ама мисля че имаше ефект. Казвали са ми го и за сок от лимон Peace

Общи условия

Активация на акаунт