VIP Brother епизод 3 - Втори номинации :)))))))))))))

  • 56 407
  • 1 558
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 11 607
VIP звездите влизат във футболен дуел
30 Март 2009, понеделник
Две нови мисии и шестима номинирани ще бъдат част от лайфа на третия сезон на VIP Brother тази вечер от 20.00 часа. Съквартирантите отново ще премерят сили на арената.

Темата на тяхната битка довечера е футбол. Изпитанията, през които ще преминат звездите, са дузпи и преки свободни удари, справяне с хлъзгав терен до истински мач с близо триметрови футболисти.

Мис България 2009 се чувства все по-отчуждена от съквартирантите си и обмисля да излезе от шоуто. Гост-звездите Камелия и Азис ще напуснат къщата тази вечер, а първата им среща "на свобода" ще бъде в шоуто "Голямата уста".

# 2
  • софия
  • Мнения: 25 395
Първа кипра, пу  Crazy

# 3
  • into the blue
  • Мнения: 771
След теб!  Grinning  Crazy

# 4
  • София
  • Мнения: 650
Я и аз тук Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 759
                      Футбола ясен, а Азис довечера ли ще номинира?

# 6
  • Мнения: 572
по случай новата тема да кажа (ако не се знае вече де), че Антония е напуснала къщата... нали снощи е споменала, че иска да излезе, а днес аз я видях да слиза от една кола пред УНСС, целуваше някакъв мъж с прошарена коса (на видима възраст не мн млад, може би около 40-те, предполагам гадже), а до тях седяха по-възрастни мъж й жена, предполагам родителите й...
После Антония пак влезе в колат, а останалите 3-ма души продължиха вървейки  Thinking Само не разбрах каква е причината за излизането й  Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 2 388
                     Футбола ясен, а Азис довечера ли ще номинира?

А Камелия има ли право да номинира?

# 8
  • Мнения: 46
по случай новата тема да кажа (ако не се знае вече де), че Антония е напуснала къщата... нали снощи е споменала, че иска да излезе, а днес аз я видях да слиза от една кола пред УНСС, целуваше някакъв мъж с прошарена коса (на видима възраст не мн млад, може би около 40-те, предполагам гадже), а до тях седяха по-възрастни мъж й жена, предполагам родителите й...
После Антония пак влезе в колат, а останалите 3-ма души продължиха вървейки  Thinking Само не разбрах каква е причината за излизането й  Crossing Arms
Наистина ли?Допреди час я гледах да обядва заедно с Гала,Софи,Азис и Камелия newsm78

# 9
  • Мнения: 11 607
http://www.bigbrother.bg/news_details.pcgi?news_id=381 - Тонката показала тухлата за учене.....кефи ме коментара под статията - strax te e,mila,zatova izlizash,MILEN vliza,a toi obi4a PRAVO KUME V O4ITE!

# 10
  • Мнения: 2 759
                     Футбола ясен, а Азис довечера ли ще номинира?

А Камелия има ли право да номинира?
                      Не.

# 11
  • Мнения: 2 957
Да не ви изпусна  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 77
........Антония е напуснала къщата...После Антония пак влезе в колат, а останалите 3-ма души продължиха вървейки 
Наистина ли?Допреди час я гледах да обядва заедно с Гала,Софи,Азис и Камелия newsm78

Да не би да е излязла само за изпит или за подаване на някой документ?  newsm78

Едит: Излизала е за изпит:

от сайта на ББ

След като почерпи Съквартирантите за успешно взетия пореден изпит, Антония Петрова показа на Устата реалната причина, поради която се налагало час по-скоро да напусне Къщата. Красавицата от Перник домъкна огромна тухла (учебника си по нещо), която трябвало да наизусти само за четири дни. Тя разясни и на Камелия, че освен книгата, имала и много ръчно написани лекции. Въпросите от конспекта й били точно 110 на брой. "Затова не мога да се подготвя тук!", сподели Тони. Тя добави, че никак не се радвала от излизането си. Напротив. В разговор с Тодор Славков и рапъра от Стара Загора, новата "Мис България" заяви, че мрази клюките и скандалите, но за жалост Vip Brother 3 бъкал от хора интриганти (които не назова). Сещайте се сами!

# 13
  • София
  • Мнения: 5 707
http://www.bigbrother.bg/news_details.pcgi?news_id=381 - Тонката показала тухлата за учене.....кефи ме коментара под статията - strax te e,mila,zatova izlizash,MILEN vliza,a toi obi4a PRAVO KUME V O4ITE!


Много ми е антипатично това момиче Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 572
по случай новата тема да кажа (ако не се знае вече де), че Антония е напуснала къщата... нали снощи е споменала, че иска да излезе, а днес аз я видях да слиза от една кола пред УНСС, целуваше някакъв мъж с прошарена коса (на видима възраст не мн млад, може би около 40-те, предполагам гадже), а до тях седяха по-възрастни мъж й жена, предполагам родителите й...
После Антония пак влезе в колат, а останалите 3-ма души продължиха вървейки  Thinking Само не разбрах каква е причината за излизането й  Crossing Arms
Наистина ли?Допреди час я гледах да обядва заедно с Гала,Софи,Азис и Камелия newsm78

Убедена съм, че беше тя ... в началото не я познах, но после се сетих, че дрехите й ми са познати, а тя беше с тези, които влезе в къщата... освен ако не е излизала за малко, за някаква мисия... ама тогава не ми се връзва  newsm78 срещата й с тези хора, нали са напълно изолирани, и не би трябвало да се срещата с никакви "близки", освен дечицата

Общи условия

Активация на акаунт