Бебешки слънцезащитен крем – откога?

  • 2 285
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Здравейте, мамчета! Flutter
Интересуваме мажете ли бебенцата си със слънцезащитен крем преди да излезете от къщи?
Моята както се вижда в подписа ми е мн малка Grinning, 3 пъти сме излизали навън за по- малко и се чудя дали да започна да и мажа  лицето и ръчичките Tired или е още рано?

Последна редакция: чт, 08 май 2014, 17:51 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 275
Толкова малко бебе не бих мазала. Синът ми беше лятно бебе. През първите месеци покривах количката с пелена и не го излагах на пряка светлина. Знам, че тази практика не е разпространена много, но не съжалявам, че послушах лекарят си.

# 2
  • Мнения: 2 013
Ние за сега не ползваме такива мазила.
Мисля да ползвам такива,чак лятото за морето.

# 3
  • София
  • Мнения: 44 041
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383659.0

темата стои на първа страница....все пак....

след 6 месец е подходящо...моят отговор..

# 4
  • Мнения: 266
  Аз мажа моите близначки с крем за студено време на Бюбхен,да им предпазва личицата от студа,но със слънцезащитен още мисля да не го правя.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 603
Слънцезащитната козметика е подходяща за бебчета след 6 месечна възраст. До тогава - тензухена пелена, чадърче или нещо подобно.

# 6
  • Мнения: 422
ами аз мазах малката няколко пъти докато разбера 4е трябва да има 6 месеца,но не и стана нищо даже аптекарката тогава ми каза 4е с този на Виши 50  фактор е много подходящ,ще си го използваме тази година Peace

# 7
  • Мнения: 1 629
Аз моя не го мазах миналото лято. Сега ще го мажа, но не съм решила с какво още.

# 8
  • Мнения: 140
Много ви благодаря за споделеният опит  bouquet!!
И аз мислех, че е рано за кремче затова и не бях я мазала. Не я слагам с/у слънцето, купила съм и кремче, но ще отложа мазането за лятото Flutter

# 9
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Миналото лято беше малка - на 6 месеца и реших, че е по-добре без крем, отколкото да си лапа ръцете, след като се е пипала.
Това лято ще я мажа, макар, че вече имаме завиден тен:)

Общи условия

Активация на акаунт