КОНКУРСА НА PAMPERS - ГОЛЯМАТА ЛЪЖА

  • 3 454
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 84
Здравейте на всички, които се подлъгахме да участваме в конкурса на Pampers.
Днес гласовете на бебенцата  в конкурса които се бореха честно и почтено впрягайки роднини и близки приятели учудващо бяха намалени с по 10-20 гласа. На кой каквото се падне.
В същото време т.н. фаворити продължиха да се качват с по над 2000 гласа.
Как всъщност в днешно време имаш толкова много приятели, колеги, роднини - това явно не е от значение за измислената им игра.
Тъжно ми е че и един обикновен детски конкурс се опорочи. А за фирмата дистрибутор на Pampers - дори и да организират нови игри с рекламна цел едва ли някой ще им се довери.
Това не е гневно писмо за бебенце на което му е отнета играчката, напротив никога не сме били в първите 5 страници на класирането.
Тъжно ми е че в България няма истинска реклама и истински конкурси.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 960
ооох, как ви се занимава с такива простотии направо не знам!  newsm78 Пазете си нервите, бе хора!

# 2
  • Мнения: 84
Rima че са простотии - простотии са. Затова пуснах темата в Клюкарник.
Просто ако някой ден тази фирма организира игра от рода на купете си памперси, изтрийте СМС кода и го изпратете за да разберете дали получавате награда. По-добре не си хабете СМС-те , ясно е че няма да спечелите. Срина се доверието ми в една от уж сериозните фирми на нашия пазар.

# 3
  • Мнения: 4 916
Здравейте на всички, които се подлъгахме да участваме в конкурса на Pampers.
Днес гласовете на бебенцата  в конкурса които се бореха честно и почтено впрягайки роднини и близки приятели учудващо бяха намалени с по 10-20 гласа. На кой каквото се падне.
В същото време т.н. фаворити продължиха да се качват с по над 2000 гласа.
Как всъщност в днешно време имаш толкова много приятели, колеги, роднини - това явно не е от значение за измислената им игра.Тъжно ми е че и един обикновен детски конкурс се опорочи. А за фирмата дистрибутор на Pampers - дори и да организират нови игри с рекламна цел едва ли някой ще им се довери.
Това не е гневно писмо за бебенце на което му е отнета играчката, напротив никога не сме били в първите 5 страници на класирането.
Тъжно ми е че в България няма истинска реклама и истински конкурси.

За какво всъщност е бил този конкурс? За брой роднини ли?

# 4
  • Мнения: 7 837
Да бе мирно седяло и снимка не пускало, не би лайнян памперс видяло...

# 5
  • Мнения: 1 394
Аз пък се чудя ,как все още има хора,като вас да се връзват на такива конкурси.Всички те се правят с цел продажба и реклама.За съжаление всичко в България е нагласено.Наградите се дават на свои хора,пък вие ако щете и 300000 гласа пуснете и пращайте SMS-и до полуда.Отдавна не се връзвам на такива работи.Ако на някой нещо му се е падало от такива игри и конкурси на фирмите,то е рядкост и е с цел....все пак да има тук там някой обикновен човечец,да не изглежда пък толкова измамно.Както и игрите по телевизията от сорта-"станете 10-ти обадил се"..... и как ще разбереш дали си 10 ,че не ми е ясно. newsm78 Все си мисля,че накрая се обажда техен човек с името например-Драган Петканов...../много го знаем кой е/ и печели голямата парична награда. Laughing Хора,не им се връзвайте на игрите и щуротиите.Победителя се знае предварително.И те си имат роднини все пак... Wink

# 6
  • Мнения: 5 370
Здравейте на всички, които се подлъгахме да участваме в конкурса на Pampers.
Днес гласовете на бебенцата  в конкурса които се бореха честно и почтено впрягайки роднини и близки приятели учудващо бяха намалени с по 10-20 гласа. На кой каквото се падне.

Охххх, ще падна, представих си роднини, впрегнати в каручка, теглят бебенцата....ахахахаха, мнооооого е култово!!! Mr. Green

ненавиждам всякакви конкурси от типа на по-по-най. Точно поради казаното от Додо-Ники.
П.С. Предлагано ми е детето ми да бъде снимано във фотосесия за рекламни снимки в една,. хм, фирма, отказах твърдо, щото мене ме тресе и мания за урочасване. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт