д-р Г Вълчанова-ст-загора

  • 5 822
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Мола ако някой има независимо добро или лошо впечатление и мнение за д-р Г Вълчанова алерголог и дерматолог в ст-загора нека го сподели предстои ни тест за алергия и незнам дали да й се доверя или да търся друг и къде много моля за вашите съвети Пожелавам здраве на всички

# 1
  • Мнения: 280
За пръв път чувам тази лекарка.Съжалявам.Желая ви успех!

# 2
  • Мнения: 16
Аз съм ходила на преглед при нея.
Работи в медицински център "Сано". Изключително внимателна, спокойна и отзивчива. Много съм доволна от нея, отдели ми повече от 40 минути, за да коментираме и други проблеми.

# 3
  • София
  • Мнения: 8
Аз в1ера също бях при нея. Направи ми приятно впечатление. Много внимателна и старателна лекарка. Доста време ми отдели и сега след месец пак ще ходя, да видим има ли резултат терапията, която ми предписа.

# 4
  • Мнения: 42
Благодаря за отговорите! На мен също ми направи добро впечатление първия път но ме притеснява факта че въпреки лечението вече месец и половина през което имаше само замаскиране според мен на проблема за около седмица сега нещата/обрива по ръцете и отоците/се появяват на ново а уж продължаваме да се лекуваме а освен това тя всеки път казва че следващия път ще ни направи тест за алергии а все отлага немога да разбера на какво се дължи това отлагане и страшно много се притеснявам незнам до колко са опасни тези тестове и какво да очаквам много Ви моля ако някой е минал по този път да сподели опит

# 5
  • Мнения: 16
Може нарочно да изчаква да се подобри състоянието ти и тогава да направи теста за алергиите.
По принцип самия тест не е опасен,  прави го мед. сестра, после дава резултатите на д-р Вълчанова. Но ако нещо те смущава в лечението и, моя съвет е да потърсиш друго мнение от лекар.
Пожелавам ти късмет и бързо оздравяване Hug

# 6
  • Мнения: 42
и на мен ми се ще да чуя и друго мнение от специалист алерголог който прави и тестове но до колкото знам в нашия град няма друг такъв или греша ако някой знае и сподели ще съм много благодарна

Общи условия

Активация на акаунт