Хакнат hotmail?

  • 2 080
  • 18
  •   1
Отговори
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Е-майла на сестра ми е хакнат и всички контакти са получили е-майл, че си е загубила парите и иска помощ, да й пратят по Western.
И паролата й е сменена.

На някой случвало ли му се е?
Много неприятно.....Не знам какво да я посъветвам...Съмнявам се, че има е-майлите на всичките си контакти някъде другаде....

# 1
  • Мнения: 2
Не ми се вярва точно хотмейла да е хакнат. Търсете други вероятности.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Да пише на администраторите на хотмейл. Да се пробва да си изкара нова парола - забравена парола, тайни въпроси и прочие.

# 3
  • Мнения: 431
Да пише на съпорта. Те виждат движенията по пощите, откъде се влиза и какво се прави. Виж, дали ще реагират и как, не знам.

# 4
  • Хасково
  • Мнения: 221
Скоро ми се случи да ми хакнат компютъра... пред очите ми отваряха страници и си правиха каквото си искат и накрая с цялата си наглост бяха направили нов акаунт с парола до който ние нямахме достъп. Съветвам те да си преинсталирате целия компютър и за напред да внимавате какво и от къде теглите!

# 5
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Направо си е хакнат. Аз писах уж на нейният е-майл да питам за номера на Western да й помогна. Могат ли да се засекат някак си тези идиоти? Някъде да сигнализираме.....

# 6
  • Мнения: 2 047
  Сигнализирай на съпорта на хотмайл. Но има вероятност проблема да е непоправим и да доведе до цялостно закриване на пощата й. Все пак е по-добре така, защото това е много опасно и разпространението трябва да спре.

# 7
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Малко тъп въпрос, но нямам тази поща.....Къде точно трябва да намерим съпорта?...Отидох на някакъв линк, но беше само за парола и промяна.

# 8
  • Мнения: 431
http://windowslivehelp.com/solutions/accounts/archive/2008/10/25 … -been-stolen.aspx

Погледнете това, има някакви опции.

Иначе тук май:

https://support.live.com/eform.aspx?productKey=wlid&ct=eformts Дано бачка линка.

# 9
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Лизбет,
Много благодаря!   bouquet

 

# 10
  • Мнения: 1 230
Да. Случи ми се още преди 7-8 години. Оттогава не ползвам hotmail. Щом не могат да се опазят - ще съм клиент на yahoo  Peace

# 11
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
На всичко отгоре, още не са блокирали акаунта. Тия идиоти дори ми изпратиха адрес да изпратя парите ( аз им писах да видя какво ще отговорят). Разбира се, адреса е на Музей в Манчестър. Може ли някъде да се сигнализира и евнтуално нещо да се направи? Само не знам къде.... newsm78

# 12
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Пак са ми писали....
Кажете как може да се засече кое ай пи се използва? Все още не съм се отказала да сигнализирам някъде, но не знам къде....Моля, да дадете идеи....

# 13
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Пак са ми писали....
Кажете как може да се засече кое ай пи се използва? Все още не съм се отказала да сигнализирам някъде, но не знам къде....Моля, да дадете идеи....

сигнализирай полицията, те трябва да се занимават с подобни неща.
поне тук се занимават  Peace

# 14
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Пак са ми писали....
Кажете как може да се засече кое ай пи се използва? Все още не съм се отказала да сигнализирам някъде, но не знам къде....Моля, да дадете идеи....

сигнализирай полицията, те трябва да се занимават с подобни неща.
поне тук се занимават  Peace

Благодаря ти за отговора...Много съм объркана как може да стане, но не искам да се предавам пред някакви идиоти....

Общи условия

Активация на акаунт