Забременяване веднага след цикъл?

  • 41 557
  • 70
  •   1
Отговори
Имам следния въпрос:Възможно ли е забременяване веднага след цикъл?Цикълът ми е супер редовен на 33 дни, но този месец от притеснение ми закъсня с 5 дни и като свърши на 5-ят ден правихме любов.Възможно ли е да си имаме бебче?

# 1
  • Мнения: 852
Мисля че не

# 2
Не ме обнадежди прекалено много  Cry

# 3
  • Мнения: 2 617
Ако си направиш труда да попрочетеш туй-онуй - тук, в библиотеката и закованите теми (има една, дето е озаглавена"Прочети, преди да попиташ"), ще разбереш защо.
Ако просто си искала да получиш потупване по рамото, май не е това мястото. Иначе историята познава всякакви случаи, но средностатистическият цикъл не позволява "екстри" като тази, за която питаш.
 

# 4
Прочела съм доста темички преди да попитам, но при нито една няма цикъл като моя!!!!!За това питам!!!

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 10 692
и според мен не е възможно. не се карай и не тропай с крак че си чела. търси да четеш още, а ако искаш бебе полюбопитствай какво точно да правиш-тестове за ОВУ, БТ и прочие. Дано стане това което искаш! newsm39

# 7
  • Мнения: 3 453
Иначе историята познава всякакви случаи, но средностатистическият цикъл не позволява "екстри" като тази, за която питаш.
 
Peace

Случва се много рядко и то само в случаи на нередовен цикъл.

Обърка ме поста ти.  newsm78
1. Цикълът ти е закъснял с 5 дни.
2. Имали сте полов контакт - кога? 5дни, след началото на цикъла /за първи ден се брои денят с чисто менструално кървене/ или 5 дни, след като ти е свършило менструалното кървене?
3. Колко дни са минали, от тогава?
4. Засичаш ли някак овулация и как?

# 8
Полов контакт 6 ден след началото на цикъла.От тогава са минали 3 дни.И не не засичам ОВУ!

# 9
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Може, естествено, как да не може. Някои жени забременяват дори по време на цикъл, всичко е възможно.
А който се чуди, да кажа: аз забременях от секс точно на 6-я ден от цикъла ми. Фактически, тъкмо ми беше свършило, правихме секс, без да се пазим и хоп... резултатът от това непазене е на аватара ми и вече ще стане на 8 години. Моя приятелка също забременя така.

# 10
  • Мнения: 236
да подкрепям  факта че може да се забременее дори по време на цикъл,моя приятелка така вече 4 год си гледа малката госпожица жива и здрава Simple Smile а защо не веднага след М. ? Simple Smile

# 11
  • Мнения: 479
Мoже, естествено! Ако не можеше щеше да е много лесно да се предпазваме от нежелана бременност.
Точно защото може, затова не може да се разчита на календарния метод за контрацепция  Wink

# 12
Много благодаря за отделеното време!И дано пък да стане!!  Grinning

# 13
  • Мнения: 3 453
Много благодаря за отделеното време!И дано пък да стане!!  Grinning
И какво точно разбра? Защото аз не разбрах причината, поради която пусна темата. 

# 14
Не знам , но сигурно е съвпадение.Вижте това: Оплождането е настъпило на 29 Март 2009 г.
На 19 Aприл 2009 г. развитието на Вашето бебе навлиза в решаващ етап - то се намира в началото на своята органогенеза.
Периодът от 19 Aприл 2009 г. до 24 Maй 2009 г. се приема като рисков, тъй като тогава се формират органите на бебето.
това е от калкулатора в сайта и това е ДЕНЯТ!!!!За който аз говоря...е вече ще полудея!!!!

Общи условия

Активация на акаунт