Адът понякога е само в нашите глави

  • 2 276
  • 10
  •   1
Отговори
пиша като гост...
има много причини за това

светът е голям и спасение дебне от всякъде

преди няколко дни едно момиче стана майка
тя е на 17
бащата на бебето го няма
родителите на момичето са ИЗНЕНАДАНИ от събитието
пари никакви няма в момента
в бъдеще също не се очакват
дали ще отгледа бебето – този въпрос изобщо не стои
никой от участниците никога не го задава

първия ден  сутринта – детето разполага само с млякото на майката
майката не разполага с нищо
първия ден следобяд
приятелка на приятелката на приятелка на бабата разполага с приятелки
няколко жени

втория ден следобяд
детето разполага  с млякото на майката
майката разполага с всичко необходимо да отгледа детето поне до годинка
дали ще отгледа бебето – този въпрос изобщо не стои
никой от участниците никога не го задава


светът е голям и спасение дебне от всякъде



# 1
  • Мнения: 1 249

Разграничавам се от автора и се надявам да не мислите, че е от мен този постинг.

Възможно е някой така да мисли поради това, че е използван на две места в поста израз, която стои в профила ми, а именно : "Светът е голям .....". 
Ама то е видно, че сме различни, даже и по граматиката ... Sunglasses Laughing Laughing
 

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 21:21 от Miraetta

# 2
  • Мнения: 2 123
Да, или може би ти си Илия Троянов  newsm78  Wink  Laughing

 newsm48 разкрита си Илийке

# 3
  • София
  • Мнения: 261
Нещо не схванах...

Може би в някоя глава има само ад.

# 4
  • Мнения: 2 123
БОЖЕ!!!!

Опитах да се пошегувам  ooooh! ooooh! ooooh! Пак ли обидих някого...Илия Троянов е автор на книгата "Светът е голям и спасение дебне от всякъде"

http://theworldisbig.com/

Не съм за тая работа явно...

# 5
  • Мнения: 625
         Fussii  smile3528 споко, никой не е обиден ,не се преследвай сама  Laughing!!!

# 6
  • Мнения: 2 123
  smile3540 smile3538
права си...ама вече от себе си се стряскам, честно

# 7
  • Мнения: 1 843
Нормално, Фуси. Повечето отдавна стигнахме дотам.
Пълна параноя.

Трудно се ходи по острие.

Най-добре е да вземем да се събудим.

# 8
  • Мнения: 4 138
аз нещо не вдявам, какво има в темата, та взима такава насока. един човек влиза и пише хубаво нещо.
а подобни случаи са доста. в благотворителния има поне по един на месец. лично аз помогнах навремето на една майка на 18 да си отгледа детето до годинка. тя е с етнически произход български, бащата е ром. никой не я беше налазил в родилното......... какво толкова. това са елементарни неща, да се притечеш на помощ. другата също си я спомняте повечето, дето искаше да даде нероденото си бебе за осиновяване. ми и тя е добре, омъжи се, мишо расте..........
децата не ги оставят заради материални причини, поне аз смятам така. те  са просто оправдание............
това, че може една жена да забременее, не означава, че е готова да стане майка и най-вече родител. просто съм го приела.

и наистина спасението дебне отвсякъде, стига човек да иска да се спасява. ако не ще, не се спасява.
аз света се отказах да го спасявам и гледам да спасявам себе си, близките си и приятелите си. свих знамената и си ги прибрах.
кучетата си лаят, керванът си върви..........
моят живот си е мой и аз си го живея, ерго, отговорна съм. ако се оакам, сама ще съм си го направила.

а гостът сигурно пише анонимно или защото го познаваме добре, или защото го е шубе да не го изядем.  или и двете. ае стига сте се втелявали. постът е хубав, който може ще помага и така...........
живо и здраво да е детето и майката.

# 9
  • Мнения: 9
браво.страхотно.това е смисълът -животът  спасението .а не смърт и убийства пък било то на куче и котка. хвала на помогналите

# 10
  • Мнения: 1 249
Нещо не схванах...

Може би в някоя глава има само ад.

Разбирането на хумор, тъга и пр. се нуждае от екзистенц-минимум  основа.
Иначе няма как да стане. Sunglasses

 

Общи условия

Активация на акаунт