моля за съвет за косата

  • 996
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 490
здравейте, искам да ви попитам за съвет,мнения и опит как да се справя със сплетена коса. Косата ми е чуплива и боядисана ( е боята почти падна,но все пак има остатъци ) и незнам какъв шампоан да ползвам,но винаги когато си мия ( мокря ) косата и след това немога да вкарам гребен,става ужасно  оплетена .ще съм благодарна да прочета вашие мнения какъв шампоан  да използвам.

п.п започна да ми пада много,но това е следствие от раждането, така че пропускам този момент, а когато след 15 минутен опит да се шреша и сложа от chi за копринена коса и става супер лека за разресване,обаче  когато го сложа в началото непомага и косата ми стои твърда .

# 1
  • Мнения: 779
 при самото миене защо не ползваш продукт -маска,балсам..

# 2
  • Мнения: 13 621
Маска на всяко измиване! И моята е така..аз ако не сложа маска не мога да се среша изобщо! И подстрижи леко краищата!

# 3
  • Мнения: 490
аз пробвах маската на Dove, но  не ми действа  и незнам каква друга да ползвам. А за краищата-решила съм тези дни да се подстрижа за да я освежа малко.Значи  няма голяма разлика какъв шампоан ползваш , а каква маска така ли ?

# 4
  • Мнения: 13 621
Е има разлика и от шампоана, но маската е по-важна Simple Smile На Фруктис са много хубави! Ако искаш ги пробвай Simple Smile

# 5
  • Мнения: 121
Без маска няма да стане. Аз съм със същата коса и плюс това я реша от миене до миене. Преди да я измия си правя маска със зехтин и жълтък, а след като я измия и слагам купешка маска с кокосово масло и силикон. И нямам проблем със заплитането.

# 6
  • Мнения: 120
Балсам , маска и после ампули или лосион без отмиване ако и това не помага просто си  скъси косата !
 newsm78

здравейте, искам да ви попитам за съвет,мнения и опит как да се справя със сплетена коса. Косата ми е чуплива и боядисана ( е боята почти падна,но все пак има остатъци ) и незнам какъв шампоан да ползвам,но винаги когато си мия ( мокря ) косата и след това немога да вкарам гребен,става ужасно  оплетена .ще съм благодарна да прочета вашие мнения какъв шампоан  да използвам.

п.п започна да ми пада много,но това е следствие от раждането, така че пропускам този момент, а когато след 15 минутен опит да се шреша и сложа от chi за копринена коса и става супер лека за разресване,обаче  когато го сложа в началото непомага и косата ми стои твърда .

# 7
  • Мнения: 490
благодаря за отговорите, ще пробвам.
а каква е тази маска с кокосово масло и силикон  на коя марка е

# 8
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
маската на лореал е перфектна.
и моята коса много се заплита. мия я с шампоан, слагам маска и изплаквам с разресване.
после подсушавам малко и пак разресвам. ползвам и кристали за коса.

# 9
  • Мнения: 144
Задължително маска или поне балсам друго не помага.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 736
Хубава подхранваща маска и нещо без отмиване Crazy

# 11
  • Мнения: 490
Хубава подхранваща маска и нещо без отмиване Crazy

да, да . мисля да се прехвърля в
 Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 8
там бях чела за маските на  Kerastase и ще пробвам,само трябва да открия моята  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 324
От опит – шампоанът е по-важен от маската. Маската не компенсира лошия шампоан.

# 13
  • Мнения: 3
Аз да си кажа, че според мен и шампоанът и макската са важни, без едното няма пълен ефект. Използвай продукти за боядисана коса, те са малко по- силни и затварят косъма по- добре, което поволява да се разресва косата по- лесно. Това в случай, че наистина имаш проблем с това.
Или продукти на база масла- кокосово например, аз използвам такив шампоан и маска на Кристиан оф Рома- Инсайт серията и са наистина добри.   bouquet

# 14
Аз съм на мнение че за да не ти се заплита косата задължително трябва да се ползва маска или балсам за коса аз съм доволна от маската на Лореал, а също и  от маската  и балсама на Престиж които са сравнително по евтини и вършат работа Hug

Общи условия

Активация на акаунт