На тъмно ли спят бебетата ви?

  • 11 590
  • 228
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Аз оставям нощната лампа да свети през ноща.Но прочетох в 'Как приспивате децата си',че някои от вас гасят лампата и остават  бебето да спи така.Ако това е във вашия случай,откога започнахте да го правите,от раждането ли?

# 1
  • Мнения: 10 983
Детето ми спи на тъмно от първия си ден вкъщи.

# 2
  • Мнения: 267
Да на тъмно.Ако се разплаче светвам нощната лампа и готово.

# 3
  • Мнения: 945
От ражданто, никога не съм оставала лампата да свети.
Ако преz нощта се събуди раzбира се светвам нощата лампа.

# 4
  • Мнения: 2 960
И моето дете спи от самото начало на изгасена лампа. Peace

# 5
  • Мнения: 764
Моят син спи на тъмно откакто се е родил. До към втория, третия м., когато се будеше към 2-3ч. за ядене, оставях една много мъничка лампичка  (специално пригодени за целта) - мушната е в контакта и дава съвсем лека светлина, почти незабележима особено, ако е сложена далече от леглото. Това го правех предимно за себе си, като ставам нощем да не паля лапма, а да виждам горе-долу шишета, биберони и да се оправям по-лесно.

# 6
  • Мнения: 666
Бебка спи на тъмо от самото начало..никог адо сега не се е сърдила и лампа не съм светвала Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 343
От самото начало спи на тъмно!

# 8
  • Мнения: 3 929
Различно. По принцип спи на тъмно, а има нощи, в които съм оставяла нощната лампа светната за мое улеснение, за да реагирам по-бързо и адекватно.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
В началото оставях нощната лампа, но за собствено успокоение - да мога да го виждам.Повръщаше доста и за това.Но от както се нормализираха нещата си спим на тъмно.

# 10
  • Мнения: 1 187
Винаги е спял на тъмно.

# 11
  • Мнения: 822
От самото начало бебка спи на нощна лампа.

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Винаги е спала на тъмно.

# 13
  • Мнения: 1 546
Може би първия месец и малко спеше на една много слаба нощна лампа. След това спи на тъмно. Peace

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
до 8м. спеше на светло. Първо на нощна лампа, а по-късно на ТВ без звук. То ако стана да го видя пред ноща и светна лампата повече ще го разбудя. Иначе задължително заспива на ТВ.

Общи условия

Активация на акаунт