Какво е метален хелатор?

  • 2 488
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
Здравейте.Някой може ли да ми обясни какво е това и защо не може да се приемат продукти, съдържащи желязо, магнезий и млечни продукти? newsm78
Изписан ми е Тиоктацид 600 и сега чета упътването и се чудя.Питането ми е дали по някакъв начин може да ми навреди, ако консумирам такива храни.Понеже четох, че е хубаво да се приема 30мин. преди закуска и после най-рано на обяд могат да се приемат такива продукти, а аз закусвам предимно с млечни продукти.

# 1
  • Мнения: 822
Защо не се обадиш на лекарят, който ти го е  изписал и той да ти обясни?Мисля, че в листовката е обяснено кога могат да се приемат млечни продукти и желязо.

# 2
  • Мнения: 1 165
Не ми се занимава с нея.Като се замислих преди съм го пила вечер преди лягане и си консумирах нормалните неща.Не съм си променяла продуктите.
В листовката точно това е написано, че ако се приема сутрин 30 мин. преди закуска най-рано на обед могат да се консумират продукти съдържащи желязо и магнезий.
Аз се опитвам и сама за себе си да си обясня защо не трябва да се приемат тези продукти, както и млечните

Общи условия

Активация на акаунт