Някой да е ползвал "Бърди"

  • 993
  • 11
  •   1
Отговори
Интересувам се дали някоя отчаяна мама в опит за отслабване е ползвала това нещо, което се продава с Телешоп или друга подобна фирма. Има го май и под името "Бътърфлай", понеже има форма на пеперуда и се залепя на разни части от тялото като предизвиква свиване на мускулите и по този начин стягане на тялото.
Чакам отговор!

# 1
  • Мнения: 47
нищо не прави, не си давай парите напразно

# 2
  • Мнения: 7 186
Не си давай парите на вятъра, тези продукти са абсолютен боклук. newsm11
Не съм ползвала, но мои познати са ползвали- бързо сдават багажа и ефект- нулев.
Спорт му е майката. newsm39

# 3
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
Мога да ти кажа че си го взех въпросното "Бърди'' точно след като родих и  е голям боклук, подложките се износваха много бързо само за около 3-4 процедури и вече трябва да ги смениш с нови.Не си го копуваж само това ще ти кажа

# 4
  • Мнения: 5 713
Даааам голям боклук, съгласна съм с другите, голяма прецаквация от моя страна, 4е дадох 40лв. Ина4е не бях от4аяна мама, а любопитна и мързелива.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 328
Става за брошка, ама е голем`шко Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 489
Влиза в Топ 10 на най-големите боклуци, които съм купувала.
А съм ги виждала в магазини вече по 10 лв!!! #Cussing out

# 7
  • Мнения: 254
 А в магазините по левче са 5 лева, че и по малко. Един мой познат си купи да му прави масаж на гърба, че жена му не искала  Whistling

# 8
  • Мнения: 730
Minalata godina si vzeh vyprosnata Byrdi-daje i ne raboteshe Thinking(40lv.)Tazi godina si vzeh ot vsichko po 1lev za 5lv.raboti chudesno,mie se ot vreme na vreme zalepvashtata chast.No ne ia polzvam chesto(ot myrzel Embarassed)no si vzemi,ako shte si vzemash ot 5 lv.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 827
аз го имам
купих си го от една промоция два броя ми излязоха 30 и няколко лева
имам го почти една година
има ефект
да!

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
аз го имам
купих си го от една промоция два броя ми излязоха 30 и няколко лева
имам го почти една година
има ефект
да!
не че ще си взема, ама ей така да питам: с какви батерии работи и не се ли изтощават твърде бързо newsm78 аз сигурно на батерий няма да му насмогна на това чудо

# 11
  • Мнения: 1 313
 smile3513 това са пълни глупости за мен, пари на вятъра

Общи условия

Активация на акаунт