Дързост и красота - 24 ....сгрешил, но не решил...

  • 18 599
  • 444
  •   1
Отговори

Анкета

Вярвате ли в Голямата любов, "родени един за друг" и т.н.

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

  • Мнения: 4 496
                                                       


                 

                                                                   

                                                                                                 


                                                                                                   

                                      

 
                                                             


Да погледнем от смешната страна Joy
ИСТОРИЯТА НА ТЕЙЛЪР

ИСТОРИЯТА НА РИЧ 1-ва част

ИСТОРИЯТА НА РИЧ - 2-ра част

ИСТОРИЯТА НА РИЧ- 3-та част




Дързост и красота-1

Дързост и красота-2

Дързост и красота-3

Дързост и красота - 4

Тема 5 - ТЕЙЛЪР Е ЖИВА!

Тема 6 - Oooops! I did it again! Или ху из дъ фадър дис тайм?

Тема 7- Тейлинатор: I`ll be back!...

Тема 8- Многострадалната Брукасита или Ooo,Champs Elysees!....

Тема 9- Дъ бест ъф ДиК тру Джинджари айс!

Тема 10- Брукаситини вълнения

Тема 11- Онче, бонче, Ничо, Бричо...

Тема 12...или "Нов младоженец- нов късмет!"

Тема 13

Тема 14

Тема 15 "Война и мир"

Тема 16 "Гордост и предразсъдъци"

Тема 17 "Шепот от отвъдното"

Тема 18 "Каквото си направиш сам..."

Тема 19 "Някой се мае и чуди с коя да е от двете съпруги"

Тема 20 "Ето ти куклите, дай си ми парцалките"

Тема 21 "От трън, та на глог..."

Тема 22 "Ези или тура? Опа, маман!"

Тема 23  "Ябълката на раздора"




http://amourgloirebeaute.free.fr/
http://www.soap-passion.com/amour_gloire_et_beaute/
FACEBOOK
Официална страница на CBS за сериала
Официална страница на сериала
Спойлъри за епизодите в САЩ от страницата The World of The Bold and The Beautiful

От същия източник:
Подробен архив на епизодите от 2000 година до днес
Архив на по-стари епизоди
Родословно дърво
http://www.soapreichundschoen.de/index_episoden.html

# 1
  • Мнения: 4 496
Резултатите от анкетата:

Не смятате ли, че в ДиК липсва гей?

Смятам, че липсва.    - 23 (36.5%)
Не смятам, че липсва.    - 40 (63.5%)

# 2
  • Мнения: 400
Както винаги аз съм номер 1 Naughty

# 3
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 437
2

Аз съм се влюбвала два пъти, но голямата ми любов е мъжът ми Peace

# 4
  • Мнения: 690
Запис и от мен. Peace
 Леле, ушето дърто, дърто, ама не се дава!! Я, какво деколте извади днес... Joy Crazy

# 5
  • Мнения: 4 496
Да, тук вече Стефка не може да я стигне. Mr. Green

Надявам се анкетата да ви хареса. Ако не виждате своя отговор- кажете да го добавя. Hug

# 6
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
E аз ли се престраших първа да гласувам  Grinning Вярвам, че има такъв филм родени един за друг обаче вярвам и, че човек може да не срещне никога половинката си.. Whistling

краси.мира въпросите ти, които са много  Simple Smile щяха да са много точни ако не ставаше въпрос за сапунка.. Grinning ..имайки в предвид, че нищо в този филм не е вечно, нищо не е както трябва, всичко е преувеличено и базирайки се на случките във филма продължавам да твърдя, че Брук е голямата любов и страст на Ричко.. Simple Smile
Сещам се за въпроса ти защо след като К е завещала Р на Б, той не е останал с нея, а се е оженил за Т..Тейлър използва това, че се грижеше за нараненото му сърце, за да го хване..Никога не е било професионално да се възползваш от чувствата на пациента.., а такива доста често възникват между психоаналитик и пациент, когато са разнополови Simple Smile Р може да не и е бил официално пациент, но тя е използвала наученото, за да го изманипулира..Като знаем Ричко какво пате рошаво е, щеше да е чудно ако не беше хлътнал по Т  Grinning

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 20:27 от Izida

# 7
  • Мнения: 400
Твърдо НЕ Naughty
Няма да се повтарям,изложил съм тезата си,подкрепена с примери Naughty  в предходната тема

# 8
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Brooke_fan, четох ти аз разсъжденията в предишната тема..не съм съгласна с някои моменти, но нещо нямам сили да те боря.. Wink Sunglasses

# 9
  • България
  • Мнения: 757
E аз ли се престраших първа да гласувам  Grinning Вярвам, че има такъв филм родени един за друг обаче вярвам и, че човек може да не срещне никога половинката си.. Whistling
Ех,как точно го каза!Гласувах с "ДА" стига и двамата да са достигнали до извода,че са един за друг!Тогава всичко е по-лесно!Пък след години каквото сабя покаже!
Izida,видя ли,че сме на едно мнение през цялото време,слабост моя! newsm53

# 10
  • София
  • Мнения: 448
Гласувах с последната опция

# 11
  • София
  • Мнения: 9 900
Липсвах ли ви?

Защо Ридж избра Тейлър, когато Карълайн умря, гледам е въпросът. Поради ред причини. Тогава Брук искаше развод от Ерик, за да бъдат заедно с Ридж, Ерик не я пускаше, малкият Ерик имаше проблеми с бъдещия развод (тогава сигурно 2 годишен!, дано Ар Джей да няма същите) и световнонеизвестният психиатър д-р Тейлър Хейс ги посъветва да останат няколко месеца заедно, заради малкия. През това време усилено ухажваше Ридж. После Ерик претърпя инцидент, спасявайки малкия Ерик, и ослепя. Когато зрението му се върна продължи да се прави на сляп, за да остане Брук при него. Ридж не искаше да наранява баща си, и точно когато Брук реши все пак да се съберат и отиде при него, го завали с подставена любовница (тогавашната жена на Рон Мос, susy). Брук избяга разплакана, а Ридж си събра багажеца, тъжно изгори снимка на Брук и замина след Тейлър, която пък беше заминала, за да го забрави, понеже разбра, че обича Брук. Ридж я намери и ́и предложи брак. Сцената е колкото романтична, толкова и според мен унизителна за Т. Когато го попита защо иска да се оженят, трябваше тя да му казва, това което иска да чуе. Не знам как при положение, че заминаваш, защото мъжът, в който си влюбен обича друга, точно след 3 дни вече му вярваш, че обича единствено теб. Rebound - така е на английски, на бг няма дума, но означава "реакция след разочарование", такова за мен беше поведението на Ридж в случая.
Има още един подобен случай в "любовната история" на Ридж и Тейлър - още по-унизителен за нея! Ето ви загадка, кой е той?

# 12
  • Мнения: 804
Абе, напират в мен едни мисли, но се чудя дали да ги споделя.
Пишем си тук - каки, лели и баби. Дет' се вика - чешем си клавиатурите. А сред нас Фенът на Брук. По постовете личи, че е момче на почти прокурорска възраст. Та се чудя какво в една сапунка го кара да се вълнува от съдбите на измислени хора в измислена действителност, когато животът за него навън би бил по-вълнуващ и жените в него по-подходящи от Брук.
Нищо лично... Просто мисли бабешки.

ПП: Лана страхотен коментар. Благодаря. Има моменти, които съм забравила. Този беше един от тях.

# 13
# 14
  • Мнения: 1 343
Когато се върна след ситуацията с Омар и той избра Брук или когато я хвана че излъга за бащата на Брук и й каза нещо тогава като я сравни с Брук и сравнението беше в полза на Брук  newsm78

А за любовта Simple Smile Всяка любов е сама за себе си иначе нямаше да е любов Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт