На пазар в Лозенград и Одрин - 2

  • 131 156
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
А до колко часа им е работното време някой знае ли? newsm78

# 31
  • Мнения: 0
Знаете ли дали в Лозенград има магазин за рибарски мрежи или наблизо около него.

# 32
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Момичета къде сте ,защо не отговаряте а Турските банки дали работят в събота,че и лири трябва да обменяме!Пишете при първа възможност аз и на 2 страница съм задала въпрос към вас .Please   bouquet

# 33
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Ох момичета извинявам се за постовете,но като ми предстои пътуване и постоянно ми правят поръчки и аз сега пак се допитвам до вас !Знаете ли в Одрин някъде да се продават килими ,че това ми е поръчката?Още веднъж се извинявам !Ако някой е копувал или нае магазин нека ми каже че искам и работа да свърша  newsm78  bouquet

# 34
  • Мнения: 2 577
Сладка капка , имаше работещи банки, имаше и почиващи, но кои точно не мога да обясня  Rolling Eyes не съм рискувала да се надявам да сменям там пари... но пък обърнах внимание, да знам ако се наложи някой път
Аз досега като съм сменяла, най-изгодно ми е било на турската граница от евро в лири , но нека и друг сподели  Hug

за килими - може би на пазара, но щом не работи в събота  Rolling Eyes  минавах през оня закрит пазар в тунела, но за килими точно не съм гледала дали има  newsm78

# 35
  • Мнения: 2 122
точно над Марги има магазин за килими

# 36
  • Мнения: 18
  Запис и от мен,за да ви следя,че бях ви изгубила дирята.много полезни неща пишете.  bouquet

# 37
  • Мнения: 156
По центъра има доста магазини за килими и по улицата която води към Кипа също.

# 38
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Мноого ви благодаря!Страхотни стееееее.От тези по-евтините килими дето ги продават тука по пазарите нали?

# 39
Браво момичета много хубава тема.   bouquet Имам само един въпрос. Много ми хареса мола ГАЛЕРИЯ, но ми се струва, че това е мол в Истанбул. Кажете дали има и такъв в Одрин, или е просто грешка. Благодаря  Hug

# 40
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
 Sad много изостана темата - малко да я бутна напред. И да не спамя в момента правя баница с турските кори. Толкова ги хвалихте - дано стане.
Някоя от вас ходила ли е до Измир?  Другия месец имам ходене до там и ми се иска да посъбера малко информация: молове, аутлети.....

# 41
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 Party Party Party
Поздравления за темата от една върла фенка на Истанбул и Одрин Hug
Ще ви следя  bouquet

Сладка капка, някои от  банките работят в събота, дори курсът на еврото е доста по-изгоден от българския; има и доста чейндж бюра /официални/, но да Ви предупредя, че в понеделник курсът се вдига Peace.
Най-изгодно е да се пазарува с лири, защото, ако не си бърз в сметките, плащаш с горница Wink

# 42
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Много хубава темичка сте отворили.
Искам да кажа на ходещите в Одрин, че в събота има пазар, но той е предимно зеленчуков и се намира зад Мигроса, на кръстовището със слънчогледите завивате на ляво и сте там!
Аз все още не съм открила складовете за прахове и памперси, но и на това ще му дойде времето пък ако вие ме упътите къде са ще е страхотно.
За обмяната на валута е най-изгодно да обменяте в Турция има едно чейнджбюро на централната улица и там говорят български намира се от дясната страна по посока на пазара.

Успешно пазаруване Hug

Р.С. Задължително посещавайте българските църкви - св. Георги и св. св. Константин и Елена!!

# 43
  • Мнения: 267
Браво момичета много хубава тема.   bouquet Имам само един въпрос. Много ми хареса мола ГАЛЕРИЯ, но ми се струва, че това е мол в Истанбул. Кажете дали има и такъв в Одрин, или е просто грешка. Благодаря  Hug
аз знам,че има и в одрин,но лично аз не съм ходила,намирал се с/у университета  Peace

# 44
  • Мнения: 178
здравейте записвам се и аз
Искам да ви попитам кои прахове ,омекотители и памперси са хубави?И по изгодни ли са отколкото тука?

Общи условия

Активация на акаунт