Frizolak или Omneo

  • 619
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 356
Моят синковец яде Фризолак+Фризовом.Положението е е много лошо-докато се изака е голяма агония.Много ми хвалят Омнеото,та се чудя дали да не го сменя.Моля за съвет-какво мляко да давам на ламята,та да има минимум проблеми?

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Няма база за сравнение, Омнеото е класи над Фризото, но и цената оказва влияние (близо два пъти), както си прецениш и както му хареса на беб, има някои, дето недолюбват Омнеото.

# 2
  • Мнения: 3 663
моето мнение е Омнео

# 3
  • Мнения: 1 800
Nutrilon-на една цена е с Фризолака, а много по-добро.

# 4
  • Мнения: 269
Моето решение беше :Nutrilon.
Бяхме в същата ситуация като вас, след като започнах с Nutrilon-а забравих за такъв род проблеми.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 298
Моят синковец яде Фризолак+Фризовом.Положението е е много лошо-докато се изака е голяма агония.Много ми хвалят Омнеото,та се чудя дали да не го сменя.Моля за съвет-какво мляко да давам на ламята,та да има минимум проблеми?
Фризолака не го знам, но не беше сред списъка, който ми препоръчаха в болницата. Ние сме на Аптамил и нямаме такива проблеми, във втория месец минахме за 3 седмици на Омнео, уж облекчавало коликите. Ама като не помогна за коликите, си се върнахме на Аптамил-а. На кутията на Омнео си пише, че е за добро храносмилане, но относно акането нищо не промени при нас в сравнение с Аптамил-а.
Но нищо не ти пречи да опиташ с него или някое друго, за което се твърди, че е за добро храносмилане.

# 6
  • На небето
  • Мнения: 5 530
На нас Омнеото много ни помогна с акането. Всички млека пробвахме докато, намерим подходящо мляко за проблемно акане. За коликите не ни помогна, но за акането, няма грешка. Пробвахме и Аптамил и Фризолак и Нутрилон и НАН и какво ли още не, ама само това ни помогна.

# 7
  • Мнения: 139
Моят син е  на почти 4 месеца.Опитахме много храни.От Аптамил и Милумил имахме страхотни колики,а от Фризолака получихме запек а на по късен етап и колики.Опитахме Омнео 1 и коликите почти изчезнаха,но запека остана.Започнахме един път на ден да даваме фризовом,а другите хранения давахме Омнео 1.Запека изчезна и коликите са много редки.Омнео 1 се оказа че не е много вкусно,но бебето го приема.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 97
Само Омнео. На Виктор също му реши проблема с акането...

Общи условия

Активация на акаунт