Опасен Нутрилон?

  • 1 941
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Момичета, чули ли сте нещо за Нутрилона? Днес бях в един бебешки магазин и от дума на дума, продавачката каза, че  РИОКОЗ щели да го изтеглят от търговската мрежа   защото съдържал вредни вещества. Само не разбрах дали самата партида или по принцип си до съдържа. Моята дъщеря от новородена е на Нутрилон и се притесних. Дайте повече инфо, чули ли сте нещо?

# 1
  • Мнения: 266
Моето дете също от самото си раждане беше на Нутрилон. Това е едно от най-качествените съвременни адаптирани млека. Аз изобщо нямах кърма идъщеря ми беше само на Нутрилон. Много додбе наддаваше като бебе и рядко боледува, не сме имали никакви здравословни проблеми, освен това изобщо не сме имали колики! Тя вече е голяма, тази година ще стане на 6 год, а аз чакам второ дете и ако има нужда от дохранване пак ще си купя Нутрилон, защото съм много доволна. Ако информацията за наличие на вредни вещества не е потвърдена официално, не е вярна. Не вярвай 100% на фармацевти и лекари, защото на тях им бутат пари представители на различни фармацевтични фирми и който плати повече рекламират неговите продукти. Всичко е бизнес!
Купувай си това, от което си доволна и не се притеснявай.

# 2
  • Мнения: 529
Нищо не съм чула.И аз давам Нутрилон.
Ако някой знае нещо със сигурност,моля да пише.

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
И аз нищо не съм чула. Но едва ли е по принцип. Нали все пак има контрол на млеката.

# 4
  • Мнения: 234
Ей, не ме шашкайте така!Това е единственото АМ, което не ни е направило проблем!? Нищо не знам по въпроса и дано не е истина....

# 5
  • Мнения: 254
а аз от скоро давам на моя сладур нутрилон,преди това беше на фризо НА,дано информацията да е грешна

Общи условия

Активация на акаунт