Надеждата крепи баламите

  • 2 412
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Докога ще продължава така?
Пускала сам темата много пъти под различни въпроси,но в лично отношение наистина ми трябва успокоение или поне надежда.
Става въпрос отново за лични отношения.
Питам се докога мъжът ми ще повтаря,че има време и че цял живот сме заедено и ще правим секс.
Откакто родих всичко някак се промени.Родих декември,а досега сме правили само веднъж секс.Питала сам го,няма известна причина.Сигурна сам и колкото и да не ви се вярва,че не ми изневерява.Вечер казва че ще правим,а заспива веднага след като изкъпем децата пред тв.А секса помежду ни е невероятен.Но аз немога да издържам токова време без секс.Какво“?Да чакам отпуската да си почине или да чакам да се пенсионира та да не го претоварва работата?Та то всеки работи.Бил уморен и смазан и е така,но по тази логика не трябва изобщо да видя секс.
Кажете,мили дами,някои от вас изпада ли в подобни ситуации?,,,,ПО точно периоди. newsm78

# 1
  • Мнения: 923
Може би наистина е уморен от работа , нормално е
Ти не се ли изморяваш newsm78

# 2
  • Мнения: 9 814
Психическо напрежение + физическа умора= на убиец на секса и нежните чувства.
Когато се роди детето и при нас ситуацията беше подобна- желание имаше, но сили не достигаха, кога от моя, кога от негова страна. Период е, отминава като много други трудно периоди в съвместното съжителство.
А това ми звучи определено грубо:
..............Какво“?Да чакам отпуската да си почине или да чакам да се пенсионира та да не го претоварва работата?Та то всеки работи.Бил уморен и смазан и е така,но по тази логика не трябва изобщо да видя секс.
...........

# 3
  • Мнения: 1 844
може би наистина просто му е такъв периода на мъжа ти-изчакай,надявай се да мине по-бързо.ама през това време не спирай да си искаш,де. Hug

# 4
  • Мнения: 884
Франческа, и на мен това ми прозвуча доста грубо и егоистично.
 Princessy , поне знаеш причината за нежеланието,без да си товариш  главата с излишни догатки и предположения, и това автоматично ти решава половината проблем. Можеш ли с нещо да му помогнеш? Защото предполагам, ако ти си в същото положение и споделиш с него , че вечер умората ти изпива силите, той ще се опита да те "съхрани" по някакъв начин?
 Казвам го от позицията на човек, който много често изпада в такава ситуация напоследък. Ами толкова съм уморена, че ако има как ей-така, както съм с дрехите на дивана да заспя.

# 5
  • София
  • Мнения: 12 554
Princessy човек не е машина. А ако по същия начин и със същия тон, с който пишеш тук, му говориш и на него- секс дълго няма да видиш.
Нормално е да е уморен. Променен е целият ви ритъм на живот след раждането на детето. Фактът, че мъжът ти заспива пред ТВ-то трябва да ти говори също.

Ние също сме имали такъв период. Е, не сме умрели. Още повече, че аз съм от хората, за които сексът далеч не е най-важното нещо.

# 6
  • Мнения: X
А на мен друго ми направи впечатление:Как като сексът е толкова невероятен ,на него не му липсва?

# 7
  • Мнения: 43
denigs  и аз съм изморена естествено,особено при наличието на две деца,които гледам едновременно и като се има предвид че той върши цялата работа едва ли не.

Франческа не сам толкова груба с него,напротив.Аз се чудя как без секс може толкова да се обичаме и да не си омаръзваме
nana77.и стеб съм съгласна.Тои мн пъти ми е казвал че човек наистина не е машина.
А мнението на краси.мира неискам да коментирам.Просто другите мнения го опровергават.
Ще се надявам скоро нещата да потръгнат.Но немога да осъзная още как коренно се промени всичко след появата на 2 те слънца и естествено промяната е кам положителна насока,само дето това ме притеснява.
 Simple SmileМного ви благодаря.Очаквам да си споделяме. Simple Smile

# 8
  • Мнения: X
Не съм очаквала коментар.    Peace
Просто казах каквото мисля,все пак съм омъжена от 20 години ...и надявам се поне маалко познавам мъжете.
Е,има и изключения от правилото...

# 9
  • Мнения: 627
Но аз немога да издържам токова време без секс.

Може би ти си твърде сексуална...

Дай го насам тоя мъж... Grinning

# 10
  • Мнения: 43
Мила temida защо така на жените и9м е писнало от секса.Ама мощ мъж си беше доста сексуален преди да не кажа даже в повече,но сега всичко е различно. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 43
Да,краси.мира .Съжалявам ако сам те засегнала с отговора си,по скоро коментара.Всеки човек има право на мнение. Peace

# 12
  • Мнения: 348
Намерете някой да гледа децата и си позволете романтичен уикенд - този съвет го имаше вече из темите.
Или поне изкъпи децата преди да си е дошъл, дръж ги повече време будни през деня и да се приспиват по-рано. ( не казваш на каква възраст са.)

"...две деца,които гледам едновременно и като се има предвид че той върши цялата работа едва ли не" - как така ти ги гледаш, пък той върши цялата работа?

# 13
  • Мнения: 2 448
Минали са три месеца от както си родила и сте правили веднъж секс. Чудя се как пък толкова ти липсва, при положение, че то първите два месеца то кърви, то чудеса докато се възстановиш от раждането, ама пък като четох в темата за родилите секцио след колко време секс имаше и отговори след 10 дни?!  newsm78 Е, аз поне 2 месеца не бях на себе си, какво остава за секс да правя.
За мастурбация не си ли чувала, върши работа, когато партньорът е изморен, а на другия му се дотакова.  Crazy

# 14
  • Мнения: 6 617
Родила си декември, с две деца сте и., той работи и сте правили 1 път секс  ,браво на вас !
По-скоро на теб за желанието  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт