какво ползвате за подси4ане на ма4овците ?

  • 1 050
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
по скоро кам мамите на мом4енца -при нас се за4ервява 4урката и тата4ките. до1год нямахме пробл. но после запо4на да се подси4а, току се пооправи и пак , не зверски но... Embarassed  дори в периода на вадене на забки не сме имали такива пробл. макар 4е акаке по 5-6 пути.  дали е сварзано с какви те4ности пие? или се запарват в тия памперси?  опитваме и на гарне но успехите са ок 20% Simple Smile

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Е аз имам момиченце ,но все пак - Бочко и Павлодерм  Peace
Имам трима малки племенници и двете ми сестри са ползвали тези кремчета  Peace

# 2
  • Мнения: 3 157
Потърси с търсачката-има страшно много теми като твоята и съответно страшно много майки са споделили какво ползват/са ползвали.
А думата ,,татачка'' ме уби:)))))))))))

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Re: какво ползвате за подси4ане на ма4овците ?

Мачовците, с които съм била не съм ги виждала подсечени Mr. Green

# 4
  • Мнения: 789
Подсичане никога не е имал,нито проблеми с чурката,но профилактично мажех с "Бочко".

# 5
  • Мнения: 6 029
Мачовци, чурки, татачки (???!!!!), пУти.... На какъв език пишеш, жено?

# 6
  • Мнения: 7 723
Мачовци, чурки, татачки (???!!!!), пУти.... На какъв език пишеш, жено?
Може и да е търсила, ама да не излизат на нейния език Thinking Joy

# 7
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Аз съм майка на момиче, но тя е с много чувствителна кожа и затова ти препоръчвам да пробваш със Судокрем.Изключително доволна съм.

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Мачовци, чурки, татачки (???!!!!), пУти.... На какъв език пишеш, жено?
Crazy

За подсичане Бюбхен Peace

# 9
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
по скоро кам мамите на мом4енца -при нас се за4ервява 4урката и тата4ките. до1год нямахме пробл. но после запо4на да се подси4а, току се пооправи и пак , не зверски но... Embarassed  дори в периода на вадене на забки не сме имали такива пробл. макар 4е акаке по 5-6 пути.  дали е сварзано с какви те4ности пие? или се запарват в тия памперси?  опитваме и на гарне но успехите са ок 20% Simple Smile

Tired закъсали сте го здраво  Tired
Мачото, че майка му не го маже с подходящото кремче, а майката, че си е пропуснала уроците от букварчето за първи клас и стряскащата констатация, че й липсват от познанията цели букви. Първият проблем се лекува чевръсто с (рецепта задължително  Mr. Green) и качествен крем.
Второто се лекува доста трудно и без особени шансове за 100% успех.

# 10
  • Мнения: 2 013
Мачовци, чурки, татачки (???!!!!), пУти.... На какъв език пишеш, жено?

 Joy Joy Joy Направо ме схвана корема от смях!  Joy Joy Joy
По темата- аз ползвам и признавам само СУДОКРЕМ

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Имам дъщеря, но кремовете стават и за момчетата  Laughing . Пенатен и Бюбхен. Слагам и от двата(смесвам), мажа здраво Mr. Green , докато не побелее навсякъде  Wink . Никога не се е подсичала. Случвало се е да се зачерви малко, ама като сложа "вълшебните" кремчета, всичко отминава  Peace

# 12
  • Мнения: 1 473
Към авторката на темата, благодаря за порцията смях!
Не съм се смяла така на тема във форума от доста време.

А относно въпроса, за да няма проблеми в областта на половия орган, след къпане е препоръчително да се подсушава мястото хубаво и при нужда да се намаже с крем, който съдържа цинк.

Общи условия

Активация на акаунт