Legend of the Seeker

  • 20 138
  • 549
  •   1
Отговори
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Има ли фенове на този сериал?

                                               


Аз изгледах първата серия и много ми хареса , изтеглих си и другите излезнали до момента и ще ги почвам.Дано да има интерес към него и да не си остане само с първия сезон.

Ето линк към пилотния епизод за тези, които са го пропуснали Flutter:

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=146016&hit=1

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 10:41 от Аелис

# 1
  • София
  • Мнения: 5 826
О, да, гледам го, много харесвам такива приказки  Crazy
За съжаление не съм чела книгите, но пък хора, които са ги чели казват, че са разочаровани от сериала  Tired 
Та май е по-добре човек да не ги е чел.

# 2
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
И аз не съм чела книгите, но както виждам може да е за добро Joy.Иначе съм фен на фентъзито - и на книгите , и на филмите Crazy.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 826
Ако искаш можеш да си ги изтеглиш от тук.
Аз съм ги изтеглила, но все не ми остава време, пък и да чета от монитора не ми е най-любимото занимание  Confused

# 4
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Amidala , благодаря ти, ще ги изтегля да видя как започват и ако ми харесат ще си ги купя , че и аз не обичам да чета от монитора, друго си е да държиш книжка в ръце Heart Eyes.

# 5
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Вчера гледах трети епизод на филма - хареса ми.
Младежът ми е познат от някъде, но не мога да се сетя от къде newsm78.Мацката пък ми е абсолютно непозната, но според мен много добре стои на екран, чаровница е Heart Eyes.

# 6
  • Мнения: X
Раздвоено е някак отношението ми към сериала.. Толкова ми е наивен и бутафорен на моменти, че чак се чудя наистина ли сега го снимат, при тези възможности на киното.. И все пак не съм пропуснала и една серия, да не говорим как преживявам голямата им пауза сега до 25-ти.  Simple Smile Има нещо в него, което не ми дава да го зарежа, има чар, а и аз душа давам за такива истории.
Чела съм една две от книгите само, но това което съм чувала от по сериозни фенове е, че филма не следва хронологията в книгите, а пресъздава почти произволно избрани случки. Това е може би с оглед на факта, че нямат намерение да снимат повече от един два сезона (хайде ако сме големи оптимисти - три).

# 7
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Magrat , това , което си написала е невероятно - сякаш си прочела мислите ми Joy.Да, леко наивен е сериала, но в него има нещо, което приковава вниманието ми , някак си красив ми е, един такъв омагьосващ newsm03.Не съм чела нито една от книгите, макар че обичам фентъзи сагите - "Колелото на времето", "Песен за огън и лед" са любимите ми фентъзи саги, очаквам последната книга от "Колелото" и следващата от "Песента" Wink

Надявам се сезоните да са повече от два - три Rolling Eyes.Снощи гледах серията с момченцето, което четеше мисли/предсказател май се наричаше newsm78/, интересно ми беше, хареса ми и новата прическа на Калан - леко й бяха прибрали косата от двете страни 4470.

# 8
  • Мнения: 2 746
Бързам и аз да се запиша!

Гледам  го от около два месеца. Наивен е на моменти, но това е филм-приказка, така че е напълно нормално.За мен лично има някаква особена приветливост в това сериалче, действа ми някакси ободряващо и ме зарежда много положително. А мъжът ми все се ядосва колко е наивен Търсача и как всеки успявал да го прецака Laughing Ако не са Изповедника и Зедикус спукана му е работата Laughing
Много приятно е за гледане, наистина разтоварващо действа!

# 9
  • Мнения: 332
Да готино сериалче, ние с мъжа ми вече го изгледахме. Ще ви хареса, приятно е  Peace

# 10
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
Аз съм чела всички книги от поредицата "Мечът на истината" и много се зарадвах като разбрах, че най-после има сериал. Но гледах първите 3 серии и засега съм много разочарована. Търсача е много неорентиран горкия, ще се опитам да изгледам още няколко серии за да видя  дали ще стане  най-могъщият магьосник владеещ и двете страни на магията.  Simple Smile.

# 11
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
viva_nova , и на мен ми действа ободряващо сериалчето, напоследък се захласвам по филми, които ме разтоварват - достатъчно натоварено е ежедневието ни, та да ни товарят филмите Wink.Много ме разсмя коментара на мъжът ти Joy.

kate_ash , аз моя мъж не мога да го придумам да го гледа, не му се гледали "детски филмчета", поне да беше изгледал една серия преди да го каже Joy/ сега гледа 4 сезон на "Изгубени", ама добре , че бях аз да го открехна за този сериал Joy/.

Katia_S, много често, да не кажа почти винаги, книгата е по-добра от филмите, правени по нея  bouquet.Нормално е да си разочарована, аз затова се радвам, че не съм чела нищо от поредицата, ще я изчета непременно, но след като изгледам сериала  bouquet.

Ех, момичета, аз се бях притеснила , че само аз и Amidala го гледаме това сериалче, а вижте каква групичка се заформихме Heart Eyes.

# 12
  • Мнения: X
Magrat , това , което си написала е невероятно - сякаш си прочела мислите ми Joy.Да, леко наивен е сериала, но в него има нещо, което приковава вниманието ми , някак си красив ми е, един такъв омагьосващ newsm03.Не съм чела нито една от книгите, макар че обичам фентъзи сагите - "Колелото на времето", "Песен за огън и лед" са любимите ми фентъзи саги, очаквам последната книга от "Колелото" и следващата от "Песента" Wink

Надявам се сезоните да са повече от два - три Rolling Eyes.Снощи гледах серията с момченцето, което четеше мисли/предсказател май се наричаше newsm78/, интересно ми беше, хареса ми и новата прическа на Калан - леко й бяха прибрали косата от двете страни 4470.

Извинявам се че ще се отклоня малко от темата, но по повод "Песен за огън и лед" се сетих.. HBO започват снимки този октомври. За жалост още няма никакви предположения за каста на сериала, а аз вече ще изпуша от любопитство. Тази поредица ми е една от любимите, макар да съм наясно с всичките и недостатъци.. Страшно емоционална и с много наситени образи, не знам обаче как ще я приема филмирана Simple Smile

# 13
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Magrat ,"Песен за огън и лед" ми е любимата фентъзи сага, макар че хронологично я прочетох много след"Властелина"и "Колелото на времето" Flutter.И аз чух , че HBO ще правят сериал , но не знаех, че ще е още този октомври, то има още 3 книги да излязат newsm78.Иначе HBO правят прилични филми като за телевизия,но не мога да си представя как ще успеят да филмират това чудо newsm78.Както и да го направят , ще го гледам и ще му се радвам, надявам се да ми хареса поне наполовина колкото книгите.

А за кастинга - много е важен.Изградила съм си образи в съзнанието вече, дано да няма голямо разминаване Heart Eyes.

По темата - днес ще се опитам да гледам 7 серия , дано ми остане време, каката/13г./ ме пита дали може да гледа с мен, май не виждам причина да не може Wink.

# 14
  • Мнения: X

По темата - днес ще се опитам да гледам 7 серия , дано ми остане време, каката/13г./ ме пита дали може да гледа с мен, май не виждам причина да не може Wink.

 Mr. Green Не, няма причина наистина, не се сещам изобщо за сцени в сериала, които да са неподходящи.. доста е безкръвен Simple Smile

ПС. Говори се, че и по Колелото на времето ще се снима. Но не знам дали ще е сериал.

Общи условия

Активация на акаунт