непрекъснато му тече нослето

  • 1 049
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте д-р Слънчева!
Синът ми е на 1 г. и 4 м. - много жизнено и весело дете. До сега не сме имали сериозни заболявания - висока температура, кашлица и др. Тона което ме притеснява е , че много често е с хрема  и в последствие с възпалени уши  и гърло. Капките за нос , които използвам / коларгол, виброцил, ксилометазолин/ нямат особен ефект. За коларгола чувам различни мнения-подсушава хремата, но не позволява на сополките да излезнат на вън и се връщат към гърлото, от където пък се образуват храчки. Има ли нещо вярно ? Вие какви капки бихте ми препоръчали за обилна хрема, като сополите са като водичка и непрекъснато текат. Другото за което се притеснявам и , че от време на време като спи се чува леко хъркане- това белег за уголемена трета сливица ли е? На мен като много малка са ми открили синузит- какви са симптомите и възможно ли е и при него това да е причината за честите хреми.

         Благодаря Ви !

# 1
  • Мнения: 5 760
Възможно е да поддържа възпалена трета сливица и това да е причината и за отитите и хъркането. Консултирайте се с УНГ и дали е подходящо премахването на тази трета сливица.

Общи условия

Активация на акаунт