Боя за коса blond 5

  • 51 872
  • 356
  •   1
Отговори

Анкета

Колко често боядисвате цялата коса?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

  • Мнения: 3 413
  newsm18  newsm18 Заповядайте в новата ни темичка !!  newsm18  newsm18
 Two Hearts Клубът на блондинките - ангелина ан , blond_veni , bluelady_D , charlie , DanielaS , Eti123 , fei666 , GodaiVa, gracia777 , Jaquie , kloie , Kris... , lyuba84 ,* Mimi_T * , Мелиса , *Mademoiselle* , Milavanila , MeganFox , michelle367 , Nicol , prolet_1 , psygirl , pebuls4090 , roshavka , s_lady , Solley, suzi77, Slaveicheto , Сарова , Tigrata , Teodorka , tyzarka , Venisss, vividas , Voxx , wdv


Тема 1
Тема 2
Тема 3
Тема 4


Кой е вашият цвят?
             
      *Тъмна коса,светли очи и розава кожа*
Отива ви пепелно русо-от тъмно до светло.За вас не са подходящи жълтите и рижите нюанси-те подчертават червевината на лицето ви.
      *Бледа матова кожа,тъмна коса и кафяви очи*
 За вас е цялата гама топли цветове-златисто,пшеничено,медено.
      *Руса коса и светли очи*
Разкрасяват ви всички светли оттенаци-от платинено  до бледожълто и кайсиево.
      *Рижа коса и светла кожа с лунички*
 Не ви отиват пепеляви нюанси-лицето ви ще изглежда посърнало.Орентирайте се към златистите оттенаци.
      *Побеляла коса*
Изберете светъл цвят в зависимост от тена на лицето ви:бледа кожа-топъл,при розова-студен.




Номерация при боите:

№ 1 - Черно;
№2 - много тъмно кестеняв;
№ 3 - тъмно кестеняв;
№ 4 - кестеняв;
№ 5 - светло кестеняв;                           
№ 6 - тъмно рус;       
№ 7 - рус;
№ 8 - светло рус;
№ 9 - много светло рус;
№ 10 - екстремно рус
.

Полезни линкове:http://roshavka.wordpress.com/  Сайта на Рошавка със съвети,прически и други полезни неща.  newsm10
http://zlatnaribka.com/  Сайта за поръчка на продукти на L`oreal prof.   newsm10
http://indola-bg.com/  Сайт за поръчка на продукти на Idola,Alfaparf,Eva,Wella,Rolland и др. професионални марки  newsm10
http://zlatnaribka.com/popup_image.php?pID=518 - да определите кой номер ви е естествената коса newsm10

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 13:47 от GodaiVa

# 1
  • Мнения: 4
Пу първа.

# 2
# 3
  • Мнения: 4
Бонче,wella koleston ако не си намериш от къде да я купиш ,ето тук http://hair2007.bg/product_info.php?cPath=24_35_69&products_id=900 я има.Моята фризьорка,обаче ми казва че не можела много да изсветли (тя работи и с нея).И аз съм в чуденка дали да не си я поръчам някой път от нета и да я пробвам. newsm78 За сега обаче съм решила известно време на фризьор ,да се боядисвам,да видя резултатите и после ще реша.

# 4
  • Мнения: 4 435
Айде и аз тука. Party
Мерси за хубавата темичка.  bouquet

# 5
  • Мнения: 93
За да не е само запис да кажа че и аз сега се опитвам да постигна натурално русо.
Вчера се намазах със 113 на Гарние ама... не стана  Confused
сега взех 12% оксидант и ще пробвам и тоя вариант.
Като стане нещо нормално ще пусна снимки  Peace

# 6
  • GYM
  • Мнения: 814
Бонче, поздравления smile3501 Страхотна темичка! Да се похваля, онзи ден се боядисах и горе-долу съм доволна. Махна ми се жълтото донякъде, надявам се като повторя, съвсем да изчезне Flutter

# 7
  • Мнения: 3 413
За да не е само запис да кажа че и аз сега се опитвам да постигна натурално русо.
Вчера се намазах със 113 на Гарние ама... не стана  Confused
сега взех 12% оксидант и ще пробвам и тоя вариант.
Като стане нещо нормално ще пусна снимки  Peace
Другия път ще се правиш с Гарниер 113+ 12% окислител ли?
И аз така съм го запланувала,обаче след 2-3 седмици.Ти кога ще се правиш?


Бонче, поздравления smile3501 Страхотна темичка! Да се похваля, онзи ден се боядисах и горе-долу съм доволна. Махна ми се жълтото донякъде, надявам се като повторя, съвсем да изчезне Flutter
Ааа,я покажи  newsm53

# 8
  • Мнения: 155
 smile3525 newsm03
Здравейте Блондита и Барбита!
И аз съм вече тук   bouquet
Та по върпоса за моя въпрос, благодаря за мнението. Искам 8.1 цвета, но сега виждам, че моя естествения цвят е 6, а аз искам 8.1 и за да не ми стават корените по-тъмни, какъв окислител да си взема, 6,9 или 12%. И някой знае ли 8.1 на Loreal Recital Preferense с какъв % окислител върви?  newsm78

# 9
  • Мнения: 121
 smile3501   Бонче.

# 10
  • GYM
  • Мнения: 814
Hug


Бонче, поздравления smile3501 Страхотна темичка! Да се похваля, онзи ден се боядисах и горе-долу съм доволна. Махна ми се жълтото донякъде, надявам се като повторя, съвсем да изчезне Flutter
Ааа,я покажи  newsm53
[/Следобед ще се снимем и ще пусна снимки Hug
Цитат

# 11
  • Мнения: 93
Ами май няма да издържа много  Confused предполагам още довечера ще се намажа  Rolling Eyes

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 128
хайде и аз при блонди дружината
Ако не възразявате.
Руса съм от много ....много години
От есента съм потъмнила косата си в тъмно русо, но сега е време за посветляване.
Като ви чета разбрах, че трябва да заложа на добрата и изпитана Wella или L`oreal.

# 13
  • Мнения: 121
Всички които са се боядисали скоро моля пуснете снимки.

# 14
  • Мнения: 3 413
smile3525 newsm03
Здравейте Блондита и Барбита!
И аз съм вече тук   bouquet
Та по върпоса за моя въпрос, благодаря за мнението. Искам 8.1 цвета, но сега виждам, че моя естествения цвят е 6, а аз искам 8.1 и за да не ми стават корените по-тъмни, какъв окислител да си взема, 6,9 или 12%. И някой знае ли 8.1 на Loreal Recital Preferense с какъв % окислител върви?  newsm78
По въпроса за Лореалите,аз съм се правила с Excellence 9,21 май беше нонера,тя е най-пепеливото,обаче изсветлява с 2 тона.Номерата 01,02,03 на Екселанса изсветляват 4 тона - те са по-добрия вариант!!
Preference,за който ти говориш не съм използвала,но имам приятелка,ноято се прави с 03-цвета и е много добър,корените аха да са като дължината.
За да се ориентираш,ето ти едно линкче,там има всички бои на Лореал и обяснения към номерацията - http://concord.dir.bg/
В ляво даваш "Грижа за косата" и те (пак в ляво) ще излезнат всички Лореали Simple Smile
Забравих да кажа,боите са адски щадящи,със специално серумче за преди боиядисване.Косата става мека,все едно не си я изрусявала.Най-щадящата,която съм използвала!!!

Общи условия

Активация на акаунт