Фенове на декоративната Lancome

  • 4 350
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 214
Здравейте!Знам,че имаше темичка за Ланком,но беше за кремчета предимно.Сега се нуждая от съвет.Фен съм на марката,но искам да си взема фон-дьо-тен и пудра.Кои бихте ми препоръчали?От кои сте останали доволни?
Аз съм си харесала това Някой да го познава по-отблизо?

# 1
  • Мнения: 483
И аз се интересувам Simple Smile

# 2
  • Мнения: 104
Аз работя за Ланком ,но преди да ти дам съвет трябва да ми кажеш с каква кожа си и какво очакваш от ФДТ. При нас има 5 вида/формули,незнам как е в Бг.

# 3
  • Мнения: 10 008
Много съм доволна от фон дьо тена Color Ideal. Закрива недостатъците, дори петната от бременността, изглежда абсолютно естествено на лицето и не изглеждам гримирана.

Смятам да си взема базата за фон дьо тен. Досега съм била с дневен крем под него.

От няколко години си купувам спиралата Хипноз и блясъците за устни. Нямат грешка.

# 4
  • Мнения: 289
Имам този: http://us.strawberrynet.com/makeup/lancome/photogenic-lumessence … ng/72628/?#DETAIL, добра покривност, лесно се нанася, има и лек блясък

# 5
  • Мнения: 3 835
Аз работя за Ланком ,но преди да ти дам съвет трябва да ми кажеш с каква кожа си и какво очакваш от ФДТ. При нас има 5 вида/формули,незнам как е в Бг.

Мариана, за мазна кожа, покривен, кой ще препоръчаш?

# 6
  • Мнения: 104
Определено Teint Idole Ultra. Тои има пълна покривност и е ойл фрее,Освен това стои много естествено и се задъжа 14 часа без да има нужда от корекция.
Color Ideal e със средно покритие,по-скоро е за  много чисти лица,без пори и петна много.
 Photogenic Limessence e хубав,но  незнам дали в Бг има "подобрената версия",защото старата определено не ми допада.Той е много добър за фотосесии.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 956
Marina, моля те, препоръчай ми фон дьо тен или пудра. Кожата ми е смесена - т-зоната ми лъсва към следобяда и нощем, имам и видими пори там. Освен това е много тънка и прозрачна - прозират вените ми, особено около очите. Търся продукт, който да не се забелязва, но да попива мазнина, да хидратира, да пази от слънце и да покрива вени... Можеш ли да препоръчаш и противостареещи дневен, ноще и околоочен крем, може и серум. За 27 годишна кожа, но за около очите да е по-силен -имам бръчици "пачи крак" и под очите ми се подува, ако сложа неподходящ крем, а също и след няколко часа носене на лещи.

# 8
  • Мнения: 3 835
Определено Teint Idole Ultra. Тои има пълна покривност и е ойл фрее,Освен това стои много естествено и се задъжа 14 часа без да има нужда от корекция.
Color Ideal e със средно покритие,по-скоро е за  много чисти лица,без пори и петна много.
 Photogenic Limessence e хубав,но  незнам дали в Бг има "подобрената версия",защото старата определено не ми допада.Той е много добър за фотосесии.




Благодаря ти!  Simple Smile
Аз си взимам предимно от Ягодката. Тази версия много стара ли е?

# 9
  • Мнения: 104
За Тeint Idole няма проблеми,този е ок.Аз говорех за Фотоженик Лумесенс,че излязоха с нов,който е много по-добър от стария.

# 10
  • Мнения: 636
Аз съм фен на Ланком  Grinning Имам пудрата на Ланком от първия пост - много е хубава, макар, че пудра ползвам по-рядко.



Сега изнамерих още една пудра, даже съм забравила за нея  ooooh!



От глосовете скоро си купих един бонбонен цвят от тези първите, които Deziderata e показала - уникален, цвят 334



 Джуси тюбс ми идваха леко лепкави  Grinning

Спиралите са най-добрите - ползвам такива само на Ланком  Peace. Пробвах в магазин ФДТ Фотодженик, но не знам кой вид е. В списъка на чакащите покупки е.

Ще потърся и снимка на сенки, които си купих преди 2 седмици. Ето

Последна редакция: нд, 05 апр 2009, 08:15 от Лилия. Н

# 11
  • Мнения: 214
Е,момичета ,страхотни сте! Hug
Много благодаря!Малко късно пиша,но хиляди благодарности за отговорите!
...кожата ми е в много добро състояние/така казва козметичката ми/.Иначе е малко по-суха,но ми каза да избирам продуктите за нормална кожа.
Лили,мерси за снимчицата на глосчетата,задължително ще ги пробвам!:hug:
Аз пък мога да препоръчам да опитате тази серия червила L'ABSOLU ROUGE цвят  08 Rose Reflet.Изключително трайни и с наситен цвят.

# 12
  • Мнения: 3 835
О, да, червеното е много хубаво!  Peace

А някой да е ползвал спиралата, която е автоматична - в смисъл че четката се движи като четка за зъби. (ама и аз го обясних)

Общи условия

Активация на акаунт