Препоръчайте ми гинеколог

  • 4 781
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 673
Здравейте всички кандидат мами Simple Smile,

Аз съм сравнително нова във форума. До сега главно чета мнения и се информирам за всички аспекти от забременяването: овулация, симптоми, проблеми и изобщо всичко, което съпътства една жена, която е решила и иска бебе.
На 29г. съм - времето ми изтича  Wink. С приятеля ми решихме, че вече е крайно време да спрем да се пазим и да започваме опитите. На практика не се пазим от 2 месеца, но и не сме правили някакви сериозни опити. От следващия цикъл започвам по сериозно: мерене на БТ, следене на Ову, сериозен секс, когато му е времето и т.н.

Но имам проблем: нямам добър лекар. За толкова години съм сменила много лекари и то защото никой не ми е обръщал особено внимание. (Напр. ми изписват едни и същи лекарства за гъбична инфекция без дори да са направили микробиология и други такива немърливости).
Искам да намеря добър гинеколог, който да се занимава сериозно с бременни и който може да ми обърне достатъчно внимание, да ми назначи всички нужни изследвания, да ми даде съвети, да ме подкрепи и най-важното да е сериозен и съпричастен.
Знам, че звучи много Simple Smile, но пък всички тия неща са нужни.

Та се обръщам към всички мами и кандидат мами да ми препоръчат добър (по тяхно мнение и от техен опит) гинеколог в София.

Благодаря предварително и се извинявам, ако вече има такава тема или е дискутирано някъде. Аз не успях да намеря.

Успех на всички Simple Smile  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 343
д-р Христова от Правителствена болница. Сестра ми избра нея преди години и не съжалява. Не работи със ЗК, мисля, че вече взима доста скъпо.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 550
Д-р Красимира Жекова. Шеф на родилното е в Окръжна болница. Тя за мен е Моят лекар.

# 3
  • Мнения: 206
Можеш да разгледаш списъците с лекари в здравния справочник, иначе моята препоръка е:

Д-р Ненов - Шейново, изключителен професионалист и човек, с невероятен подход. Наблюдава бременността ми, беше с нас при раждането на сина ми (ние имахме и малки усложнения), та с други думи добре, че беше той, сега продължавам да си го посещавам. На мен също ми беше препоръчан и сега с две ръце го препоръчвам и аз Peace Преглежда и в клиника Репробиомед, ако решиш лесно ще намериш контакт в нет-а, или пиши на лични Hug Успех, който и лекар да избереш трябва да му вярваш, това също е много важно Peace

Последна редакция: сб, 04 апр 2009, 23:12 от ssissi

# 4
  • Мнения: 466
Аз ходя при доц.Тюфекчиева от Майчин дом. Тя е хирург , аз смятам ,че е добра - определено няма да те лекува наизуст.

# 5
  • Мнения: 598
Виж в здравния справочник Peace
Съвет: не се настройвай предварително кой ще е лекаря ти! Виж го, говори с него и реши после, всеки тук ще ти препоръча ТОЗИ,който на него му е помогнал Peace

# 6
  • Мнения: 4 589
Аз ходя при д-р Герганова в Токуда, много добър специалист. Но за мен всички лекари там са много добри.

# 7
  • Мнения: 2 110
Моята лекарка е Д-р Анелия Барбова - МЦ Полимед . За мен това е уникален лекар ,който ми е помогнал в много, ама много здравословни проблеми !

# 8
  • Мнения: 35
Д-р Гунев- най-добрият професионалист, на когото съм попадала. Той е човекът, на когото дължа щастливия край на бременността си. Майчин дом-София

# 9
  • Мнения: 20
Аз също съм пациентка на Гунев,изключително добър лекар,много съм доволна от него,страхотен професионалист,препоръчвам го непрекъснато на мои приятелки,на вас-също! Simple Smile

# 10
  • Мнения: 65
Знам,че търсиш гинеколог в София.....но след девет години ходене по мъките чак сега се чувствам в добри ръце в АГ клиника"Селена" Пловдив....Даже с мъжа ми се преместихме в Пловдив да живеем.Докторът се казва Ставрев и той и целият екип са приели забременяването ми като лична мисия. Laughing Laughing........с всички се държат така........имат и психоложка,която не те оставя да се скапеш и все те изправя на крака .........за първи път вярвам ,че ще успея........Желая успех и на теб!

# 11
  • Мнения: 189
Момичета и аз си търся добър гинеколог, но във Варна. Понеже от скоро живея тук и нямам никаква представа от нищо.

# 12
  • Мнения: 651
Знам,че търсиш гинеколог в София.....но след девет години ходене по мъките чак сега се чувствам в добри ръце в АГ клиника"Селена" Пловдив....Даже с мъжа ми се преместихме в Пловдив да живеем.Докторът се казва Ставрев и той и целият екип са приели забременяването ми като лична мисия. Laughing Laughing........с всички се държат така........имат и психоложка,която не те оставя да се скапеш и все те изправя на крака .........за първи път вярвам ,че ще успея........Желая успех и на теб!
За Пловдив и аз мога да ти препоръчам.Ако искаш пиши на лични!!!

# 13
  • Мнения: 673
Благодаря на всички момичета! Ще проверя някои от препоръчаните.
Мерси и на Калина и Деянова за съветите за Пловдив. Калина, ужасно е, че си хоила 10 години по мъките, за да попаднеш на свестни хора. Искрено ти желя този път да се получи и да се похвалиш скоро  Hug

За сега мисля да се огранича до специалисти в София. Дано не се наложи ходене по мъките Simple Smile.

Успех на всички.

# 14
  • Мнения: 65
tansu много ти благодаря............лошото се забравя като дойде резултата 1stroller.......и аз ти стискам палци

Общи условия

Активация на акаунт