Кога най рано се вижда на видеоэон?

  • 1 904
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Эдравейте!Интересува ме дали 5 дена след эачеване може да се види нещо на 3 иэмерен видеоэон!Питам ви эащото доктора нищо не каэа!

# 1
  • Мнения: 2 617
Категорично не. Учудвам се, че докторът не ти го е казал.
Потърси във форума, има доста теми като "Кога най-рано се вижда на ехограф" и т.н. Но при всички положения трябва да имаш закъснение на цикъла. Поне 10 дни или там някъде.

# 2
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=20668.0

# 3
  • Видин
  • Мнения: 4 921
5 дена след "зачеване" Shocked че то даже имплантацията не е минала ooooh!
Звучи ми като поредната пързалка hahaha

# 4
5 дена след "зачеване" Shocked че то даже имплантацията не е минала ooooh!
Звучи ми като поредната пързалка hahaha
Peace
а аз се чудя  newsm78, как е сигурна, че има зачеване. Shocked
въпроса би бил по разумно зададен след полов акт, но   Rolling Eyes

# 5
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Не, на 5-ти ден е невъзможно. Иначе 2/3 от темите тук щяха да са излишни.

# 6
  • Мнения: 568
Около 10 дни след закъснението може да се види плодният сак, 20 дни след закъснението - ембриончето и сърчицето  Peace

# 7
  • Мнения: 2 110
Е, този доктор не ти ли каза ?! Какво ще види толкова рано?! Мисля, че около 2 седмици след закъснението на цикъла ти може да се види нещо !

# 8
  • Мнения: 332
Aбе, хора това нормално ли е? Каква е тая обща култура дето я имате? 5 дни след зачеване? Как не е   заключена темата още незнам?!

# 9
  • Мнения: 2 617
Аз пък се учудвам на репликата "докторът нищо не каза"!
Не би ли трябвало той  да й обясни?
То вярно, че медицината напредва, ама още не е напреднала чаааааак толкова.

# 10
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Аз пък се учудвам на репликата "докторът нищо не каза"!
Не би ли трябвало той  да й обясни?
То вярно, че медицината напредва, ама още не е напреднала чаааааак толкова.
А не допускаш ли, че то момичето просто си е мислело, че докторът е трябвало сам да отгатне поставеният и тук въпрос, защото аз само така мога да си обясня нещата. Човекът едва ли е подозирал, какво всъщност я вълнува пациентката. Може да е отишла на профилактичен преглед, надявайки се той от само себе си, да се досети за чуденките и.  Crazy  Далеко съм от мисълта, че ако тя се е осмелила да го попита за това си незнание, той е нямало учтиво да и обясни.  Peace

# 11
  • Мнения: 2 617
О! За това не се бях сетила.  Embarassed А то май е единственото логично обяснение. Което отново води само до един извод - във форума, както на много други места, много се пише, но малко се чете. Чуло е момичето, че има ранна диагностика, че триизмерният видеозон е два ли не чудо на чудесата, и решило, че може да се види, дори толкова рано.
Друг е въпросът, че я има какво да се види, я не, а ние тук само седим и си чешем клавиатурите в тази хубава вечер. Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 123
Категорично не. Учудвам се, че докторът не ти го е казал.
Потърси във форума, има доста теми като "Кога най-рано се вижда на ехограф" и т.н. Но при всички положения трябва да имаш закъснение на цикъла. Поне 10 дни или там някъде.
Peace

Аз ходих 22 дни след закъснението....и се видя само плодното сакче, седмица по- късно вече видяха и бебчето  bouquet

# 13
  • Мнения: 349
 О-о-о-о-о-о да вижда се как не, дори и по-рано ето как изглежда  fertilization  Wink  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 10 698
О-о-о-о-о-о да вижда се как не, дори и по-рано ето как изглежда  fertilization  Wink  Hug
  superuu

Общи условия

Активация на акаунт