Каква беше първата дума не децата ви?

  • 7 445
  • 122
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
Реших да пусна темата по повод разговор с моя съпруг ,който ми разказа,че неговата първа дума е била "тъпак"  Laughing.Слушал ядосания на шефа си баща и казал "Тъ-паа  (без "К" то ) " Joy Joy Joy
 hahahaИма ли при вас подобни "ексцесии " ?
На големия ми син първата дума беше -"Де-де"
А на малкия предстои да разберем Wink
Вие сте на ход!

# 1
  • Мнения: 242
Първата дума на моя син беше "Та - та" от което умрях от кеф. На жена ми май не и стана много кеф, но бързо го преодоля.

# 2
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Не помня първата дума на сина си, но немисля, че е болка за умиране. Да ми е живо и здраво детето, пък другото... hug

# 3
  • Мнения: 2 241
Моят се прояви като пълен егоист и първата му дума беше "бебе-бебе" и само това повтаряше, но все по два пъти.

Ние се майтапехме, че му благодарим за информацията, но така или иначе знаем, че е бебе. Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 39 715
И ние като Чоко Боко - Дияна каза "тата". Въртя сука "та", "то", "ти" и накрая си рече "тати" Simple Smile Туй е значи, на тати красавицата Simple Smile

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
На щерката - "Ати" или "та-та"...не помня  Blush
На синковеца - "ба-ба"

# 6
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Деси каза "мама" за пръв път и то плачейки. После "тата" Sunglasses

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Сричките, безразборно повтаряни, не ги поброя, но първата осмислена и целенасочено произнесена дума в живота му е "мама" Heart Eyes

# 8
  • Blagoevgrad/Chicago
  • Мнения: 11
Zdraveyte,moqta Kalina kaza parvo "ba-ba" i moeto mame beshe mnogo shtastliva,posle kaza "ta-ta" i sled tova "Mommy":00Vece govorim i razbirame dori i English!Sega po cql den ne spira da si govori i da eksperimentira s novi zvuci i dumi,koito ponqkoga trudno si prevezdam Crazy

# 9
  • Мнения: 8 505
Тата и то след стабилно промиване на мозъка от моя страна.сега,когато е на кеф,и на двама ни вика тате,а като е вкисната-мама (пак на двамата) Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 3 421
Дъщеря ми първата дума която каза беше "мама" newsm44
А малкият каза първо "тати" Weary

# 11
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Ако искате се смейте, но първата осъзната дума на Денислав беше "трактор" /татоо/ Joy. Той е маниак на тема селскостопанска техника, защото баща ми се занимава със земеделие и имаме пълен набор трактори, комбайни и прикачен инвентар и Дени постоянно е там. А иначе в началото "ма-ма" , "ба-ба" , но това бяха бебешките звуци.  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 6 472
Нито мама, нито тате, нито баба Grinning Сега като си погледнах тефтера, първото нещо, което е казвала е НЬО, което трябва да означава НЕ. После е почнала да казва папе - памперс и бебе - за бибероната си Grinning

# 13
  • Мнения: 2 784
Мам-ма. Party

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Ам Ам ни беше първото. След това дойде мама, баба и гого - така се казва брат ми. Тата още нема

Общи условия

Активация на акаунт