Немога да намеря рецептата на

  • 969
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
Цяла сутрин се ровя из рецептите и немога да намеря такива за пържени филиики
Бях чела рецепта  в която филиите се мажат с кайма и  се пържат в смес от сирене и яйца или нещо подобно
а другата рецепта беше две филии слепени между тях сирене и пак се пържат или нещо подобно
Моля ако някой ги знае дайте ми линк към темата 
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 154
Добро утро! Simple Smile  Линк не мога да дам, но мога да те посъветвам да погледнеш в любимите рецепти на LABREX (тези с кайма ми се струва, че бяха нейни - извинявам се, ако греша!). За "джобчетата" ще помагам аз - в случай, че ми се довериш  Wink. Франзела се реже на по-дебели филии, после на всяка се прави разрез по средата, но не до края. Получава се джоб, който се пълни със сирене, кашкавал или смес от сирена. Понатиска се да прилепне, топи се в разбити яйца с много малко брашно, колкото да е по-стегната панировката и се пържи в силно сгорещено олио. Ако нямаш подходящ хляб, можеш да процедираш така: нормална филия хляб я срязваш на две, върху едната половинка слагаш сиренето, похлупваш с другата и притискаш, панираш и пържиш.
Надвих си мързела и намерих и линк за тема, в която ги има всичките: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=92932.45
Успех!

Последна редакция: сб, 04 апр 2009, 08:24 от elfpath

# 2
  • Мнения: 102
Страхотно
Благодаря много

# 3
  • Мнения: 22 867

Добро утро! Simple Smile  Линк не мога да дам, но мога да те посъветвам да погледнеш в любимите рецепти на LABREX (тези с кайма ми се струва, че бяха нейни - извинявам се, ако греша!).

милка ленкова , elfpath те е насочила, предполагам, че става въпрос за тези филийки. Ще ти предложа още едни много вкусни филийки, хубави са и топли и студени.

# 4
  • Мнения: 2 110
За първи път чувам за такива филийки ! Страхотни идеи момичета !

# 5
  • Мнения: 1 259
Благодаря ви че не си губих време да мисля нещо "различно" за закуска.

Общи условия

Активация на акаунт