Откриха ОТРОВА в наша марка вафли

  • 27 944
  • 419
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
 Откриха отрова в наши вафли

Цитат
Отровата убиец на китайски бебета стигна до нас. Опасното вещество меламин беше засечено в популярна марка наши вафли.
Сигналът е подаден в РИОКОЗ в 16.30 ч. в петък, пише “Телеграф“, цитиран от БЛИЦ. Източниците не са назовали марката на сладкиша, но са уточнили, че е на голям производител.
Отровата е в търговската мрежа на цялата страна, затова незабавно започват хайки по магазини и лавки за изземване на вафлите...смъртоносни за малките деца

ех, лакомийо и печалбарство български...  Crazy Angry Angry Angry

Пазете си децата и предупредете близките си.

# 1
  • Мнения: 488
Защо никога не казват коя е марката?  #Cussing out  #Cussing out #Cussing out

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И тук да си покажа реакцията   Shocked ...има още една тема ..

# 3
  • Мнения: 3 376
 ooooh! Еййй,кога ще свършат тези безумства незнам!

# 4
  • Мнения: 66
пия си кафето и шах с пешката ! Shockedмеламин в пъти по- високи количества във вафли , Shocked спешно изземване от търговската мрежа ! защо не пише кои са тези вафли ? ако някой е на ясно , моля пишете . моите гарчета също обичат вафлички , да похапват от време на време .
 http://dnes.dir.bg/2009/04/04/news4246478.html

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Ако е извън БГ, навсякъде ще разпостранят името на производителя на вафлите.Ще го попилеят, разсипят от глоби, ще го съдят, ще затворят фирмата, всчико ще направят да го накажат и да не продължи бизнеса си.А в България го крият ooooh! ooooh!, сигурно си е платил и утре ще сложи отрова в друга храна.Нямам коментар CloseДано да няма жертви Praynig

# 6
  • Мнения: 2 821
Значи не са виновни вафлите, а сухото мляко в тях. Нали уж следиха и проверяваха баш сухите млека след случая в Китай. Прилича ми на конкурентна борба и дано. Според мен трябва да са длъжни да уведомят и за марката...

# 7
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
 #CrazyТова вече.... #2gunfireБългарска работа-пумиарска!Крият марката,сякаш ще им донесе награда от конкурс ooooh!.Напълно съгласна съм с Биляна-но това все пак е България-страната на абсурдите

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Вече нищо не ме учудва  Rolling Eyes в Булгаристан.

# 9
  • Мнения: 66
ама защо не пишат кои са тия вафли ?  Shocked май наистина пак има игра на конкуренция newsm78 , като са толкова опасни и ги изземват трябваше да има повече инфо !

# 10
  • Мнения: 1 354
Ужасно е! Просто нямам думи, дано поне по скоро разкрият марката,направо са за #Sniper

# 11
  • Мнения: 6 438
Още едно извинение пред бабите да пропуснем вафлите  Crazy

А по темата-нищо не ме учудва вече  ooooh!

# 12
  • Мнения: 7 107
И сега не трябва да се подсилвам с каквито и да било Фафли. Да бяха написали чий е продукта.  Whistling

# 13
  • Мнения: X
Е крайно време беше. Отдавна подозирам, че някои видове изобщо не стават за ядене и оново между корите може да ти събере очите от сладост.

# 14
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 293
съобщиха ли марката на вафлите?

Общи условия

Активация на акаунт