Отичане на краката след раждането

  • 1 223
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте момичета. Аз родих преди 5 дни и през бременността ми крайниците ми отичаха съвсем лекичка, но сега след раждането ми краката ми се подуват долу ужасно много. Чела съм на различни места за подуване през бременността и изчезване на отичането след ражданета. Много ме притеснява това ми състояние и ви моля да споделите, ако и на вас ви се е случвало. Мерси предварително.

# 1
  • Мнения: 8 163
Не знам, честно казано. На мен не ми се е случвало, а и за пръв път чувам. По-добре се консултирай с лекар. Защо не се обадиш на доктора, който ти е водил раждането?

# 2
  • Мнения: 21
Цитат на: Sisi
Az rodih predi 21 dni i imah sachtija problem. Takiva otozi nikoga ne sam vijdala. Moje bi se polaviha, zachtoto mi vlivaha mnogo raztvori. No se opravih za 3 dni s morski soli. Raztvarjat se v hladka voda i se kisnat krakata (kolkoto iskach:). Hubavo e da go pravih njakolko pati na den, az go pravih samo vecher predi ljagane, no imache goljam efekt.
Uspeh i na teb!


Благодаря ти за помощта. Ще опитам.

# 3
  • Мнения: 590
I pri men se polu4i taka sled rajdaneto,vupreki 4e ne sa mi oti4ali mnogo prez bremennosta.Az rodih predi 2 sedmici i rodih s sekcio ne znam dali ot tova i mnogoto lekarstva i upoiki koito polu4ih ili prosto taka se polu4ava pri pove4eto no za 3-4 dena spadnaha otocite ot samosebe si bez da pravia ni6to.Kazaha mi 4e ne e opasno i taka stavalo obiknovenno.Ne se pal6i spored men.No ako produji dulgo po dobre poseti lekar!Uspeh!!

# 4
  • Мнения: 713
и на мен ми се бяха поддули краката. грозна работа. било от екстра течност, която все още е в тялото и която се е задържала заради бременността и кърменето. но трябва да се изхвърли. и си се изхвърля наистина на 5-6 ден вече ми нямаше нищо.

Общи условия

Активация на акаунт