Беки Б

  • 4 390
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Гледахте ли новия филм Тайните на Беки Б.И ако знаете дали мога да си го изтегля от някъде.

# 1
  • Мнения: 179
Аз го гледах снощи, приятен филм, много обобщен вариант на книжките. Обаче с книжките се забавлявах повече, когато ги четох  Wink

# 2
  • Мнения: 69
благодаря ти!И аз си мисля,че книжките ще са по-добри от филма,както винаги.

# 3
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
искам да попитам (понеже не съм чела книгите) - този филм какво общо има с книгите и защо на български са го превели "тайните на беки б.", като на английски е съвсем друго нещо??

# 4
  • Мнения: 179
искам да попитам (понеже не съм чела книгите) - този филм какво общо има с книгите и защо на български са го превели "тайните на беки б.", като на английски е съвсем друго нещо??

Основната линия във филма и книгите е една и съща, т.е Беки е шопингманиачка, но книгите са много по-смешни /поне според мен/ и естествено много повече неща се случват. Най-вероятно филмът е с такова заглавие, защото първата книга е с такова заглавие и явно са го запазили. Иначе книгите са: 1. The secret dreamworld of a shopaholic (преведено на бълг. Тайният живот на Беки Б.); 2. Shopaholic abroad (Беки Б. в Манхатън); и 3. Shopaholic ties the knot (Сватбата на Беки Б.).

# 5
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
благодаря ти за обяснението! Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 6 010
Гледах филмчето миналата седмица. Доста е забавно и ненатоварващо за мен. Обичам чиклитите и мисля да прочета и книжките в скоро време...

# 7
  • Мнения: 46
Знаете ли дали вече е качен в Замунда? Нямам точното заглавие пред мен и не зная как да го изпиша в търсачката .

# 8
  • San Diego, CA
  • Мнения: 78
да,качен е ,но без субтитри.
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=167974&hit=1  ето линк

# 9
# 10
  • Мнения: 122
Момичета, само да допълня за тези които ще четат книжките че те са 5 - след сватбата е:
4 - Беки Б. и аферата с чантата и
5. Беки Б. очаква бебе 
Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 3 046

5. Беки Б. очаква бебе 
Peace

Ей тази ми е любимата  Peace (може би, защото я четох докат аз самата чаках бебе)

Непременно ще си дръпна и филма  Peace

# 12
  • Мнения: 743
Страхотни книжки. За мен беше огромно удоволствие да ги чета. Филмът се точа от доста време да го гледам, но няма кой да гледа малката. Надявам се скоро да успея да го гледам, макар да знам, че няма да е както в книгите. Изчетох ги на един дъх и много ми беше гадно, като прочетох последната. Все търся нещо подобно, но не успявам да намеря.

# 13
  • Мнения: 609
За всички фенове на чиклитите:
Прочетете книгите. За мен те са най-доброто, което е писано в този стил. А съм прочела доста Свалям филма, откога го чакам в Замундата....
Със сигурност няма да е като книгите, но аз много исках да видя каква ще бъде Беки на екран. Радвам се на екранизации на хубави книги защото така запомням образа на любимите си герои и го свързвам с определено лице.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 787
Филмът не е ли с лошо качество?

Общи условия

Активация на акаунт