Колко време след отбиването е нормално да тече при стискане

  • 411
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Вече 2 месеца не кърмя. Спрях постепенно и не съм имала напрежение, болка или други неприятни усещания.
Обаче от време на време, около 1 път на седмица проверявам дали е пресъхнало съвсем млякото, а то още капе - по мънично - но излиза нещо.
Знаете ли дали това е нормално? ooooh!
Чудя се дали да се притеснявам newsm78
Моля ви, кажете как беше при вас, ако вече ви се е случвало да отбивате бебче.

# 1
  • Мнения: 4 242
При мен не е спирало да капе 14 години. Питала съм лекари, гледали са ме на мамограф (нали така се казваше апарата Blush) няма проблеми. Казаха ми само че докато "капя" така няма да забременея никога, но ей ме на Mr. Green сега тека не капя Mr. Green
Майка ми "капе" вече 31 години впрочем Thinking

# 2
  • Мнения: 603
Благодаря за успокоението Laughing
И аз се надявам, след някоя друга година, пак да кърмя бебче Flutter

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Е и аз съм така,вече 3 месеца Мишо неиска да суче,слагам го на гърда и незнае какво да прави все едно никога не е кърмен,не се цедя,нося стегнати сутиени,обаче стисна ли пръска на 3-4 струйки,не ми се иска да пия хапчета за спиране признавам си,надявам се да спре от самосебе си.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 154
3 години
Преди да забременея за втори път ходих на лекар мамолог за профилактичен преглед и той ми обясни, че каналите ми са много добре отпушени и за това се получава това изтичане.

# 5
  • Мнения: 2 807
Казаха ми само че докато "капя" така няма да забременея никога, но ей ме на Mr. Green сега тека не капя Mr. Green

Хи-хи, и аз така, само дето "капех" около 9 месеца... "само"  Laughing

Значи кърма с първото - 3 месеца, после още около 9 мес., като стиснех излизаха капчици кърма, и след това... забременях  Wink

Според мен е нормално да е така известно време, ама до колко месеца след това - не знам  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт