Добър фризьор за каре

  • 2 784
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравейте! В момента косата ми е дълга, но искам малко промяна. Спряла съм се на карето. Можете ли да препоръчате фризьор.Ако може някъде в Младост.  bouquet

# 1
  • Мнения: 32
Няма ли никой с мнение по темата  Sad.  Хайде момичета Praynig. Не ми се иска да ме подстригат не както аз искам, че докато ми израсте ...

# 2
  • София
  • Мнения: 2 057
Има цяла тема за добрите фризьори и каретата!!!
Ето линк:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=153252.630

Точно днес се коментира същия проблем.

P.S. Ако се подстрижеш така ще си демоде отвсякъде. Писах го вече и в другата тема. Съветвам те да прочетеш отзивите и да се насочиш към наистина добър фризьор, а пък той ще ти предложи варианти, подходящи за теб. Под "добър фризьор", разбирам такъв, който следи тенденциите и знае кое, на кого отива и който може да направи всяка прическа перфектно. Peace

# 3
  • Мнения: X
Чак пък демоде...  ooooh!

Моят фризьор е много добър, ако те интересува пиши на ЛС. Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 2 057
Чак пък демоде...  ooooh!

Моят фризьор е много добър, ако те интересува пиши на ЛС. Simple Smile

Да, според тенденциите пролет 2009 е така. Даже и в някои списания и модни предавания писаха за това. Всъщност е въпрос на личен избор и усещане. Мисълта ми беше, че ако някоя девойка иска да се подстриже така, защото е модно, вече е късно.
 А ако много й харесва тази прическа и държи да е тачно така подстригана, тогава ОК. Изборът си е неин.
Все пак след три години на мода, време беше карето да отшуми. Peace

# 5
  • Мнения: 1 650
Значи и аз съм с демоде- прическа... Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 32
Благодаря момичета  bouquet. Спрях се на карето, защото няколко години вече съм с дълга и филирана коса и ми омръзна вече. Пък и идва лято и затова.

# 7
  • Мнения: 743
Чудесно, сега ще чакаме снимки! Hug

# 8
  • Мнения: 5 647
Има цяла тема за добрите фризьори и каретата!!!
Ето линк:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=153252.630

Точно днес се коментира същия проблем.

P.S. Ако се подстрижеш така ще си демоде отвсякъде. Писах го вече и в другата тема. Съветвам те да прочетеш отзивите и да се насочиш към наистина добър фризьор, а пък той ще ти предложи варианти, подходящи за теб. Под "добър фризьор", разбирам такъв, който следи тенденциите и знае кое, на кого отива и който може да направи всяка прическа перфектно. Peace


Ужас. Аз съм демоде. Каква трагедия. А какво е модерно сега?

# 9
  • гр.София
  • Мнения: 380
Карето е класика, не може да излезе от мода!

# 10
  • Мнения: 149
 Rolling Eyes И какво като карето е демоде  Rolling Eyes
Мисля че е по важно да се харесваш и да се чустваш добре с новата си прическа или с новата си дреха.
Или вече е важно само какво е модерно?  Rolling Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 2 057
Много сте сладки!
Веднага скочихте и почнахте да нападате. Ееех

Не се заяждам с никого, само констатирам. Много момичета се втурнаха да се подстригват така, заради модните тенденции. Именно затова и го написах.

Всеки да се подстригва, както си се харесва. И аз правя така Peace Peace Peace ....но все пак следя и тенденциите..... и когато ми харесват ги следвам bouquet

# 12
  • Мнения: 7
Здравейте! В момента косата ми е дълга, но искам малко промяна. Спряла съм се на карето. Можете ли да препоръчате фризьор.Ако може някъде в Младост


Рошавка е в Младост, на мен тя ми прави карето  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт