Страстна седмица в Италия - част 97

  • 17 853
  • 309
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 52
Въхх за първи път съм първа.Тенкс Гери дано вси4ко да е ОК.
Ходих на църква,взех си клонки и ги ока4их на вратата.
Лека от мен  Peace

# 2
  • Мнения: 5 462
Пу третааа . Peace

# 3
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Привет на всички   bouquet

Astrea,благодарим за темичката !Пожелавам ти скорошно оздравяване и повече никакви болежки

Дани,честита ти книжка,леко и безаварийно  каране , и за теб се отнася това с болежките  Peace

Оздравяха ли ви ушичките.Пък аз да се оплача,че мен постоянно ме сърбят.Вечер спя с клечка за уши под възглавницата #Crazy
Май трябва да отида на лекар за това,само да не ми се изсмее като му кажа за какво съм отишла  Rolling Eyes


Хубав ден!

# 4
  • Мнения: 247
Сега разбирам, че Астрея ще влиза в болницата. Леко и бързо разрешаване на проблема пожелавам. Гери, ти с теЗ рецепти в Готварския направУ мъ разстреля. Много хубави,  поздравления. Хич не е полезно за слюноотделянето ми, ама хич Laughing
Дани, ха честито и от мен за книжката. Друго си е все пак.
Лени и Джуфке, възможно ли е да започна да гледам Лост не съвсем отначалото, да речем от някой си сезон по-късно. Щерката ме изкритикува, че не почна ли отначало нищо няма да разбера. Тя е     като вас на 11.
Касиер, вземи мерки за ушите защото става по-лошо.
Един въпрос имам към цветарките, трябва ли  подхранвам цветята на балкона с някакъв течен разтвор и как става тази работа? Препоръки евентуално, че не знам към какво да се ориентирам. За поливането е ясно, но за подхранването newsm78
Лека, ако не се включа довечера още веднъж!


# 5
  • Мнения: 5 710
Holly1, не мисля. Сложна е историята, а в този сезон е и доста накъсано като времева линия.
Гледай си го от 1 сезон ( Има го в Замунда, Арена) и  ако е твоят тип история ще те грабне и за кратко ще ги изгледаш.
ЛОСТ е малко ала Умберто Еко - на много нива може да се мисли и от теб зависи докъде ще се задълбочиш в историята, или само ще следиш основната линия.

# 6
  • Мнения: 2 804
Да се впиша и аз в новата тема .
Мерси на всички за поздравленията , много се радвам , че се справих без да ме късат .
Гери , ще се помоля и за  теб .
Лека .

# 7
  • Мнения: 1 100
Привет дами Hug

Дани, 4естита книжка, приятно и безавариййно Шофиране ти желая Peace

Гер4е, успех на теб, дано се оправи окон4ателно проблема и да си ок после. Стискаме палци и те 4акаме  Hug

# 8
  • Мнения: 5 710
Хора, тук имаше земетресение преди малко. Доста силно и кратко.
Първо слабичко и после един трус як... много страшно беше ...

# 9
  • Мнения: 247
Въх, не мога да си представя тука какво би станало...  От балкона виждам Везувий. Не ми се мисли.
Тези хубавци да не би да правят опити в Цюрих, да му се не види...

# 10
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Хм,и да е имало нямаше как да го усетим,защото мъж  ми се тръшка като риба на сухо в леглото,че го боли глава,а това за мъжете е голяма трагедия Wink

# 11
  • Мнения: 247
Корриере делла Сера:
Emilia Romagna: terremoto, scossa magnitudo 4.0
05 apr 22:36 Cronache

ROMA - Sarebbe stata di magnitudo 4.0 con epicentro a Forli' la scossa di terremoto avvertita questa sera in Emilia Romagna. Lo rende noto il Dipartimento della Protezione civile. (Agr)

Епицентър Форли! А, Лени, ти не беше ли от този регион, наистина да си в епицентъра си е страшничко!  



# 12
  • Мнения: 402
Здравейте, потресена съм от новината за земетресението.Аз , оново в Бг . преди доста години го усетих мн. добре ... и съм цялата разтреперана сега ,без да съм потърпевша..
Кои от нашите момичета живеят в тези райони ???
Какъв ужас #Crazy baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 256
Италианки,извинявайте,че нахълтвам в темата ви,но съм притеснена за сестра ми.
В момента е в Болоня,там имало ли е земетресение?

# 14
  • Мнения: 52
Боже пази... Praynig
Ники??? Италке??? дАНИ???дУНЕ?? ИМА ЛИ ДРУГИ БЛИЗО ДО ТАМ???
БОЖЕ БОЖЕ ДАНО ДА СТЕ ДОБРЕ . Praynig  Тук не сме усетили нищо...

Общи условия

Активация на акаунт