Магнерич и Малтофер едновременно???

  • 725
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Мили мами, някоя от вас пила ли е едновременно магнезиев препарат и желязо? Притеснява ме че на упътването на магнерича пише че пречи на усвояването на желязо от желязосъдържащите медикаменти, та се питам какъв ефект ще има тогава.А са ми изписани и двете, първо магнезия преди няколко седмици, а сега и желязото заради нисък хемоглобин Embarassed

# 1
  • Мнения: 8 505
Fe и Мg са антагонисти,затова трябва да ги приемаш с поне 2 часа разстояние помежду им.Иначе проблем няма.И аз ги приемах и двете.

# 2
  • Мнения: 218
Fe и Мg са антагонисти,затова трябва да ги приемаш с поне 2 часа разстояние помежду им.Иначе проблем няма.И аз ги приемах и двете.
И аз така знам newsm10

# 3
  • Мнения: 527
Точно така пишеше на опакавката на моя магнезиев прапарат - Магнерот, да се приемат в разтояние на 2 часа. Да, но и на мен като на теб първо ми изписаха магнезия, аз я бях прочела листовката, но после като ми изписаха желязото вече не си спомнях тази подробност и си ги приемах едновременно. Може би след месец, когато отново е прочетох се  Shocked. Аз да си кажа, че на мен този Малтофер не ми покачи хемоглобина, а едни ампули Тотема, дано при теб да дадат резултат. От мен всичко най-хубаво и леко бременеене! Sunglasses

# 4
  • Мнения: 3 356
Аз ги пиех когато се сетя и двете.Никой не ми е казал,че не трябва да  ги пия заедно.Пък нищо ми няма newsm78

# 5
  • Мнения: 5 577
Аз ги пиех заедно.

Незнаех, че е трябвало да има интервал между тях.

Общи условия

Активация на акаунт