препоръчайте лекар УНГ в София

  • 21 446
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 232
Мили мами,моля не бързайте да ме пращате във форум здравен справочник,там прочетох единствено противоречиви отзиви за д-р Тодоров,моля споделете собствен опит.Пиша от името на моя приятелка,защото тя няма време да влезе тук,детенцето и непрекъснато е с ангини,бронхити и каквито се сетите възпаления на дихателните пътища,вече цял месец сменят антибиотик след антибиотик в момента са на цефзил,дано не бъркам името,имунитета на малчо е сринат изцяло,при последната консултация педиатъра е категоричен септември на операция на сливиците и сега пред нея стои въпроса къде да отиде и при кого.Моля всички мами минали по този път ни препоръчат лекарУНГ в София,благодаря ви момичета за отзивчивостта Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 39 723
Дияна я водих при д-р Петров от МВР б-ца, работи с касата.
Шани може да каже за Исул.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани може да каже за Исул.

Нищо хубаво, за никого от там работещите  Naughty

# 3
  • Мнения: 2 755
Д-р Рангелова от ДКЦ-то към Института по педиатрия ( бившата поликлиника на ул. "Урвич"). Работи с талони-направления. Има и свободен прием, но не знам в кои дни беше.

# 4
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
д-р Тодоров от ИСУЛ е най-добрия и това е не само мое мнение

Последна редакция: сб, 13 авг 2005, 22:40 от николета

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
д-р Тодоров от ИСУЛ е най-добрия

а на бас  Party

# 6
  • Мнения: 816
Д-р Тодоров, работи и на частно, наистина е един от най-добрите в областта на УНГ-болестите при деца!

# 7
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Д-р Пьрванова и д-р Бегов в 5-та градска. 2 пьти правиха операция на сина ми, доволни сме и вече нямаме проблеми.

# 8
  • Мнения: 79
Препоръчвам ти д-р Първолетка Кирилова от МЦ Лора, работи със ЗК.

# 9
  • София
  • Мнения: 505
Доктор на никого не смея да препоръчвам, а само давам координати!

Д-р Николай Улевинов, гл. асистент - Александровска болница, Детска клиника.

Сл.тел.:9230 / в.429 и моб.: 0888/208-343

Моето дете съм го водила при него, когато още нямаше 40 дни, защото много му хъркаше носа. Беше много внимателен.

Този лекар е много популярен измежду майките в службата. 

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Д-р Николай Улевинов,..

 Naughty

# 11
# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

Ниско ефективни и безрезултатни методи на лечение, особено тези, отнасящи се до 3-тата сливица.

# 13
  • Мнения: 1 680
И аз съм много доволна от Тодоров

# 14
  • Мнения: 80
Аз мога да препоръчам д-р Кирова от Окръжна болница - тя оперира сина ми от трета сливица.  Не ни е взела една стотинка нито за прегледите нито за операцията. Талонът беше само за операцията, така че за прегледите не е получила нищо. Пък и имаше много добро отношение.
Само на преглед съм водила малкия при д-р Цветкова, която има кабинет в бившата 3та поликлиника. От нея също съм доволна. И работи с касата.
Иначе д-р Тодоров и на нас ни го препоръчаха, но не можахме да се доберем до него тогава.

Общи условия

Активация на акаунт