он - лайн инструктор

  • 2 012
  • 17
  •   1
Отговори
Здравейте, искам да споделя как влязох в отлична форма благодарение на моя инструктор, който се занимава с мен чрез своя сайт. Той успява да контролира физическото ми състояние като ми казва каква диета да спазвам и какво да тренирам. Всяка седмица му изпращам снимки, за да види как вървя и коя група трябва да работим повече. Той е изключителен професионалист, който отдава цялото си внимание за хората, които наистина искат да променят начина, по който изглеждат. Пиша ви, защото виждам ефекта върху мен самата и знам колко е трудно особено за нас - жените - да влезем в такава форма, в която да се харесваме, особено след като сме родили едно малко сладко бебче Simple Smile

# 1
  • Мнения: 97
Аз нямам нужда от хранителен режим, защото съм доста слаба, но имам сериозна нужда от това да поговоря за възможностите за стягане на тялото чрез работа по отделните мускулни групи. За съжаление нямам възможност да посещавам фитнес зала, а у дома разполагам с малък набор уреди/нямам място за по-големи/ - гирички, фитнес топка, въртящ диск, обръч. Дали при моите условия ще се съгласи да ми дава инструкции за възможно най-добрите упражнения с наличните ми уреди, с които наистина да има резултати?

# 2
  • Мнения: 0
Здравейте, искам да споделя как влязох в отлична форма благодарение на моя инструктор, който се занимава с мен чрез своя сайт. Той успява да контролира физическото ми състояние като ми казва каква диета да спазвам и какво да тренирам. Всяка седмица му изпращам снимки, за да види как вървя и коя група трябва да работим повече. Той е изключителен професионалист, който отдава цялото си внимание за хората, които наистина искат да променят начина, по който изглеждат. Пиша ви, защото виждам ефекта върху мен самата и знам колко е трудно особено за нас - жените - да влезем в такава форма, в която да се харесваме, особено след като сме родили едно малко сладко бебче Simple Smile












bi li mogla  да помогнеш и на мен

# 3
Ами мисля,че ще успее да ти помогне и в такива полеви условия. До колкото сме си говорили, той ми обяснява, че тренировките вкъщи са абсолютно възможни, особено за жени като нас, които искат просто да изглеждат добре, а не да стават културистки.

# 4
с какво мога да ти помогна?

# 5
  • Мнения: 0
с какво мога да ти помогна?



Искам да смъкна 6 килограма но с каквото и да пробвам не става от 1 месец съм на фитнес и няма промени в мерки

# 6
Ами и аз имах такъв проблем докато тренирах сама, след това един друг треньор не обърна внимание на факта, че имам проблеми с глезените, докато не намерих този инструктор. Пиши му, той ще ти каже да му напишеш какво ядеш, какъв ти е режима на трениране,хранене,сън, за да има представа в каква насока да започнете.Приготви си и снимки, за да ти види състоянието. Казвам ти нещата, които изиска от мен, за да си подготвена, но наистина пиши на него - той е човека в крайна сметка. Надявам се да помогне на теб така, както на мен Simple Smile

# 7
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Ще пуснеш ли линк на сайта на този инструктор..??Как да му пишем като не знаем адрес..???

# 8
Ако го напиша така открито всички ще го приемат като тъпа евтина реклама, за това не го пиша така.
Ако някой иска да ме пита да ми пише на ЛС или в skype : magdalin_

# 9
  • Мнения: 4 678
..добре де..ами как ти показва..как се правят правилно упражненията..защото на мен ми е трудно..да обеснявам ..по скайп Whistling

# 10
  • Мнения: 18
zdraveite iskam da kaga 4e instruktora e strahoten e objsnjva podrobno i e seriozen v tova otno6enie ve4e imam rezultata 3.5kg za 1 meses

# 11
  • Мнения: 110
И каква му е тарифата? Sunglasses

# 12
  • Мнения: 73
zdraveite iskam da kaga 4e instruktora e strahoten e objsnjva podrobno i e seriozen v tova otno6enie ve4e imam rezultata 3.5kg za 1 meses

Здрасти  Simple Smile мога ли да те помоля за малко инфо на лични??? предварително благодаря smile3525

# 13
  • Мнения: 4 678
Аз...пак ще попитам...с храненето се оправям по Скайп/много жени отслабнаха/...ама как ти показва правилно да правиш упражненията Peace
..освен ако не пускате камера Grinning

# 14
  • Мнения: 18
tarifata mu e 25lv na meses upragnenijta gi puska po skaipa da vi kaga za edin meses svalih pove4e otkolkoto kogato pij hap4eta za otslabvane i posle si gi vru6tam dvoino zasega njmam tozi problem osven 4e si smenih malko garderoba blagodarenie na dietata  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт