Засилен косопад при дете на 1,9г.

  • 939
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
От месец забелязах,че дъщеря ми  има усилен косопад!Лекарят ми каза,че ще изпише витамини и нищо повече,но аз се притеснявам доколко е нормално това и на какво би могло да се дължи!Моля ако някой се е сблъсвал с този проблем да сподели!

# 1
  • Мнения: 2 011
Това може да излезе твърде  сложно .... Ако не се повлияе от  лекарствата  на доктора  търсете друго мнение .... Незнам какво  друго да  кажа освен да действате бързичко !  Peace Praynig

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ето тук намерих нещо за косопад http://www.dar-center.com/article/?article=265, но все пак се консултирай и с друг лекар.

# 3
  • Мнения: 5
Благодаря ви за отговорите!То и аз доста почетох  по въпросът,но едно не мога да разбера -какво означава "нормален косопад"? На дъщеря ми й падат да кажем около 30-ина косъма на денонощие...това в графа "нормално" ли попада или си е за притеснение!  ooooh! Ще ми се да пише в темата някой препатил,та да ми се изясни и на мен !На голямата ми щерка не помня да й е падала толкова косата,та затова сега се паникьосах!  Rolling Eyes Впрочем в събота сме на ваксина,та пак ще разпитам подробно доктора ни...

Общи условия

Активация на акаунт