плажче

  • 3 478
  • 97
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Мили мами бихте ли ми казали дали по време на бременноста си  сте ходили на плаж? Thinking

# 1
  • Мнения: 183
да, ходила съм и то по съвет на наблюдаващата ме АГ, бебетата обича ли слънцето и водата  Wink

# 2
  • Мнения: 27 524
Няма проблем да ходиш при нормална бременност. Просто избягвай горещините, не прекалявай с печенето и не се гмуркай, това е  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 252
И на плаж ходех и се къпех.Само при вълни не влизах,защото ми ставаше лошо.И така цялото лято.Че да не съм болна-бременна съм. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 27
Темата много ми допада. Искам да ви попитам още дали има някакво ограничение до кой месец от бременноста може да се ходи на плаж.  newsm78

# 5
  • Мнения: 447
Няма проблем да ходиш на плаж по време на бременност,стига да не е прекалено горещо. Аз ходих до края на бременността си без проблем  Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Ходи си, няма проблеми. И през двете бременности ходих,
рано сутрин, жегата ме тормозеше.

# 7
  • Мнения: 69
по време на втората брем. в 7мес ходих на море , влизах си във водата  стоях на плажа докато ми е кеф Hug

# 8
  • Мнения: 804
И двата пъти като бях бременна ходех на плаж,беше ми доста приятно,отпусках се и релаксирах.Щом е нормална бременността няма проблеми да се ходи на плаж.

# 9
  • Мнения: 9 814
Ходила съм. Чувствах се повече от добре.

# 10
  • Мнения: 493
Да,ходила съм.Излизах сутринта и след обяд,по обяд в големите жеги се прибирах,че ми ставаше лошо.

# 11
  • Мнения: 4 433
Да,ходих във третия месец.

# 12
  • Мнения: 826
 Мисля, че няма никакъв проблем, стига да се пазиш от големите жеги около обяд. Аз не съм ходила на плаж (бременността ми не е в подходящия сезон), но няколко пъти бях на басейн и трябва да кажа, че водата действа благотворно на кръста и подутите ми крака. Peace

# 13
  • Мнения: 8 999
Аз ходих - стоях 40 дни на морето. Но бях с цял бански. Не съм се мазала с нищо друго, освен със слънцезащитен крем. Между 13 и 16 часа не ходех на плажа, защото бях с малко дете /на година/ и се прибирахме да спи. През останалото време почти непрекъснато бях изложена на слънце, защото бяхме на къмпинг.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз не ходих , защото имах  проблеми и не ми се рискуваше .

Общи условия

Активация на акаунт