Търся добър специалист УНГ в Пловдив

  • 6 520
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте!
Дайте препоръка за някой изпитан УНГ специалист в Пловдив. От няколко години със сина ми, който сега е на 5 г, ходим по мъките - той има алергии (към домашния прах и влагата) и много често боледува - кашлица и сополи. Тази зима е ужас, почти не успявам да го излекувам и само се натрупва. Сега от 2 седмици лекуваме една кашлица, която накрая изби във възпаление на ушите. По принцип ходим при доц. Вичева (но чувам противоречиви отзиви) и д-р (хомеопат) Юрукова. От вчера сме при д-р Петров. Отделно аз имам проблеми със синусите, сега пак са възпалени и мен ме удари в ушите. Имаме и бебе на 7 м и тя също се разболя. От 2 седмици лекуваме кашлица, пи една камара сиропи и от 3 дни е на антибиотик. Продължава да кашля. Отчаяна съм... И таткото ни също е проблемен, той без малко да направи бронхит. В момента и четиримата пием антибиотик и вече се въртим в омагьосан кръг. Казаха, че ако до 2-3 дни не отшуми болката в ушите, може да се наложи да ни дупчат тъпанчетата, за да изтече събралия се секрет... Какво е това, някой има ли опит?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 72
Мила, цяла България ходи при доц. Карен Джамбазов в Пловдив. Ako не си, пробвай при него, има страхотен подход към децата. Пусни търсачка, ще намериш координати. Много е зает, но работи безотказно. Всеки ден оперира, но приема и в кабинет. Доколкото знам има само частен прием, не работи със ЗК. Ако решиш да пробвате при него и не намериш координати, пиши ми на лични, ще ти ги пратя. Записваш се по телефона, часове трудно се намират, но за спешни случаи.... знам ли..., мога да ти дам GSM.

# 2
  • Мнения: 6
Много ти благодаря, ще го потърся Simple Smile

# 3
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Едва ли цяла България ходи при него, но има добри отзиви за лекаря.
Ето координати:

Доц. Д-р Карен Джамбазов
Медицински център "СинуМед"
гр. Пловдив (4000), ул. "Любен Каравелов" 9-Б, ет.3
Тел.: 032/642223 (от 16:30 до 18:30 часа)


# 4
  • Мнения: 6
Много сте мили и двете Simple Smile Благодаря за координатите. Аз все пак потърсих в нета и намерих сайт на медицинския център, в който работи.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 72
Хей, милички Hug По- точно би било изказването ми, ако бях казала, че не цяла България, а ОТ цяла България ходят при него.  Peace
Самата аз, при все, че съм от Варна и тук имаме достатъчно светила, водих дъщеря си при него. И не съжелявам. Пътували сме и с влакове, и с колата... нееднократно, но си струваше. Дано да ви помогне!

# 6
  • Мнения: 6
Значи тоя доктор е голяма работа... Ами засега уж се оправяме, и понеже ще заминаваме за 3 седмици, като се върнем, тогава може би ще се свържа с него, то дано не се налага често...

Общи условия

Активация на акаунт