Добър козметик за почистване на лице

  • 5 297
  • 16
  •   1
Отговори
От доста време се опитвам да попадна на добрия козметик в София,но не успявам!
Търся го в района на Красно село,Графа или ЦУМ.
Моля ,ако някоя мама е доволна ,нека остави в тази тема координати!
Благодаря!  bouquet

# 1
еееее,няма ли мами в София ,които да са доволни от козметика си?

# 2
  • Мнения: 1 005
Мари в салон MG на Витошка и Патриарха-много съм доволна от нея; също и от Боби, която работи в един салон на Плиска

# 3
  • Мнения: 1 005
и козметичката на Фитнес център Славия спортес също е много добра

# 4
san4eto  , би ли коментирала и цените им?

# 5
  • Мнения: 1 005
при Боби не съм ходила отдавна, преди беше 20лв., на Славия е 25, а при Мари мисля, че е 30

# 6
  • Мнения: 258
Може ли да възкреся темата?
И аз търся качествено почистване на лице, до към 30 лева. Имам доста опит с козметичките, но не съм напълно доволна от никоя от тези, при които съм била. Или не ме почистват добре или ме настискват така, че после ме е срам да изляза на улицата няколко дни, или ме претупват и т.н
Моля, дайте телфони за контакт и по - конкретно обяснение за адресите на споменатите вече в темата козметички Simple Smile

# 7
  • Мнения: 63
Аз също се интересувам от добра козметичка и с интерес ще следя темата и коментарите на доволните. Hug  bouquet

# 8
  • Мнения: 919
Незнам защо така се получи, че в София човек не може да открие читава козметичка. Напълно подкрепям Hearty , че или няма да те почисти или ще те направи на пица.
Само за информация - аз ходя до Хасково за почистване на лице Peace

# 9
  • Хасково
  • Мнения: 180
Незнам защо така се получи, че в София човек не може да открие читава козметичка. Напълно подкрепям Hearty , че или няма да те почисти или ще те направи на пица.
Само за информация - аз ходя до Хасково за почистване на лице Peace
pipiole, ако не е тайна къде по-точно ходиш? Аз също се колебая при кого да отида newsm78.

# 10
  • Мнения: 258
Явно в София вече са толкова огорчени дамите, че няма какво хубаво да напишат, че някои даже отскачат до близки и далечни градове  Laughing

# 11
  • Мнения: 919
didi_hs , не, не е тайна - казва се Тони! Страхотна е!

# 12
  • Мнения: 5
Аз! Казва се Ина, много е опитна и съвестна, оправя ми гадната пореста кожа и ставам хууубавка. не ме лъже, че нещо действа, при все, че не. много хубаво ме почиства, разбира си от работата. питай нещо конкретно да ти кажа дали го прави?

# 13
  • Мнения: 919
Къде се намира? Колко струва почистването на лице? Прави ли почистване на вежди с коло маска  (а и на цяло тяло)?
Благодаря

# 14
  • Мнения: 104
И аз се записвам да следя темата. Направо вече ме е страх да отида на козметик, откакто една госпожа така ме настиска, че ми останаха един куп синини и спукани капиляри на носа... Не съм ходила повече от година на козметик, карам с ексфолианти и маски, но вече ми се ще цялостно почистване. Ако има някоя козметичка, която да работи по-нежно в София много ще се радвам да науча.

Общи условия

Активация на акаунт